Arionkoder
6 lediga tjänster50 % distans
Konsulting, byråer och företagstjänsterTekniktjänster / byrå / konsultbolagIT-andel 67 % av 6 tjänster
Data och maskininlärning33%
Produkt och design33%
QA och testning17%
Fullstackutveckling17%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 6 tjänster i sökningen
6jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1 annonser vardera)
1publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-22)
17lediga på jobbsidan, oavsett ålder
108medianålder, dagar
67%IT (4)
17%i Europa (1)
50%distans
0%med lön
Storlekssignal: 17 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 764 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans3 · 50%
Arbetsplats ej angiven3 · 50%
Senioritet
Senior5 · 83%
Roll
Data och maskininlärning2 · 33%
Produkt och design2 · 33%
QA och testning1 · 17%
Fullstackutveckling1 · 17%
Länder
inga data
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
Freelance - Senior Data Engineer (LATAM based)
för 1 dag sedanDistansSeniorData och maskininlärningPythonSQL
Senior Machine Learning Engineer
för 9 dagar sedanDistansSeniorData och maskininlärningPython
Product Manager (EU)
för 14 dagar sedanProdukt och design
Sr Product Manager (Data)
för 15 dagar sedanSeniorProdukt och design
Sr QA Engineer
för 28 dagar sedanSeniorQA och testning
Full Stack Engineer
för 29 dagar sedanDistansSeniorFullstackutvecklingJavaScriptPythonTypeScript
Datans aktualitet
93 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:14 UTC, innehåll 205479 byte.