RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 2 min sedan
Svenska
Logga in

← tillbaka

Arionkoder

6 lediga tjänster50 % distans

Konsulting, byråer och företagstjänsterTekniktjänster / byrå / konsultbolagIT-andel 67 % av 6 tjänster

Data och maskininlärning33%
Produkt och design33%
QA och testning17%
Fullstackutveckling17%
6jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1 annonser vardera)
1publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-22)
17lediga på jobbsidan, oavsett ålder
108medianålder, dagar
67%IT (4)
17%i Europa (1)
50%distans
0%med lön

Storlekssignal: 17 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 764 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
041
050
062
072
080
093
104

Arbetsplats

Distans3 · 50%
Arbetsplats ej angiven3 · 50%

Senioritet

Senior5 · 83%

Roll

Data och maskininlärning2 · 33%
Produkt och design2 · 33%
QA och testning1 · 17%
Fullstackutveckling1 · 17%

Länder

inga data

Städer

inga data

Jobb de senaste 30 dagarna

Arionkoder·Konsulting, byråer och företagstjänster·LATAMoriginal ↗
DistansSeniorData och maskininlärningPythonSQL
Arionkoder·Konsulting, byråer och företagstjänster·LATAMoriginal ↗
DistansSeniorData och maskininlärningPython

Product Manager (EU)

för 14 dagar sedan
Arionkoder·Konsulting, byråer och företagstjänster·Europeoriginal ↗
Produkt och design

Sr Product Manager (Data)

för 15 dagar sedan
Arionkoder·Konsulting, byråer och företagstjänster·LATAMoriginal ↗
SeniorProdukt och design

Sr QA Engineer

för 28 dagar sedan
Arionkoder·Konsulting, byråer och företagstjänster·LATAMoriginal ↗
SeniorQA och testning

Full Stack Engineer

för 29 dagar sedan
Arionkoder·Konsulting, byråer och företagstjänster·LATAMoriginal ↗
DistansSeniorFullstackutvecklingJavaScriptPythonTypeScript

Datans aktualitet

93 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:14 UTC, innehåll 205479 byte.