Colibrix One
9 lediga tjänster33 % distansCypernSpanienPolen
Bank, försäkring och finansIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 11 % av 9 tjänster
Ekonomi och juridik33%
Customer success och support22%
Försäljning11%
DevOps / SRE / plattform / moln11%
Företagsledning och chefer11%
Övrigt11%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 9 tjänster i sökningen
9jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
1publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-19)
18lediga på jobbsidan, oavsett ålder
30medianålder, dagar
11%IT (1)
100%i Europa (9)
33%distans
0%med lön
Storlekssignal: 18 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 61 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven5 · 56%
Distans3 · 33%
Hybrid1 · 11%
Senioritet
Mellannivå3 · 33%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Staff1 · 11%
Roll
Ekonomi och juridik3 · 33%
Customer success och support2 · 22%
Försäljning1 · 11%
DevOps / SRE / plattform / moln1 · 11%
Företagsledning och chefer1 · 11%
Länder
Cypern5
Spanien5
Polen5
Armenien3
Georgien3
Serbien3
Kazakstan2
Malta2
Städer
Barcelona5
Limassol5
Warsaw5
Belgrade3
Tbilisi3
Yerevan3
Almaty2
Astana2
Jobb de senaste 30 dagarna
Junior Accountant
för 5 dagar sedanJuniorEkonomi och juridik
Partnership Specialist (Card Acquiring)
för 8 dagar sedanFörsäljning
Customer Support Specialist
för 10 dagar sedanDistansMellannivåCustomer success och support
Legal Counsel
för 11 dagar sedanHybridSeniorEkonomi och juridik
Treasury Specialist
för 15 dagar sedanEkonomi och juridik
Technical Support Specialist
för 16 dagar sedanDistansJuniorCustomer success och support
DevOps Engineer
för 17 dagar sedanDistansMellannivåDevOps / SRE / plattform / moln
Head of Business Accounts
för 22 dagar sedanStaffFöretagsledning och chefer
Chargeback Specialist
för 25 dagar sedanMellannivå
Datans aktualitet
93 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 08:24 UTC, innehåll 312810 byte.