RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← tillbaka

Colibrix One

9 lediga tjänster33 % distansCypernSpanienPolen

Bank, försäkring och finansIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 11 % av 9 tjänster

Ekonomi och juridik33%
Customer success och support22%
Försäljning11%
DevOps / SRE / plattform / moln11%
Företagsledning och chefer11%
Övrigt11%
9jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
1publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-19)
18lediga på jobbsidan, oavsett ålder
30medianålder, dagar
11%IT (1)
100%i Europa (9)
33%distans
0%med lön

Storlekssignal: 18 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 61 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
098
108

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven5 · 56%
Distans3 · 33%
Hybrid1 · 11%

Senioritet

Mellannivå3 · 33%
Junior2 · 22%
Senior1 · 11%
Staff1 · 11%

Roll

Ekonomi och juridik3 · 33%
Customer success och support2 · 22%
Försäljning1 · 11%
DevOps / SRE / plattform / moln1 · 11%
Företagsledning och chefer1 · 11%

Länder

Cypern5
Spanien5
Polen5
Armenien3
Georgien3
Serbien3
Kazakstan2
Malta2

Städer

Barcelona5
Limassol5
Warsaw5
Belgrade3
Tbilisi3
Yerevan3
Almaty2
Astana2

Jobb de senaste 30 dagarna

Junior Accountant

för 5 dagar sedan
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Barcelona, Catalonia, Spain | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
JuniorEkonomi och juridik
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Barcelona, Catalonia, Spain | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
Försäljning

Customer Support Specialist

för 10 dagar sedan
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Belgrade, Vojvodina, Serbia | Astana, Astana, Kazakhstan | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Yerevan, Yerevan, Armeniaoriginal ↗
DistansMellannivåCustomer success och support

Legal Counsel

för 11 dagar sedan
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Ta' Xbiex, Eastern Region, Maltaoriginal ↗
HybridSeniorEkonomi och juridik

Treasury Specialist

för 15 dagar sedan
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Barcelona, Catalonia, Spainoriginal ↗
Ekonomi och juridik

Technical Support Specialist

för 16 dagar sedan
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Astana, Astana, Kazakhstan | Belgrade, Vojvodina, Serbia | Yerevan, Yerevan, Armenia | Almaty, Almaty Region, Kazakhstan | Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
DistansJuniorCustomer success och support

DevOps Engineer

för 17 dagar sedan
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Barcelona, Catalonia, Spain | Tbilisi, Tbilisi, Georgia | Yerevan, Yerevan, Armenia | Belgrade, Serbia | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
DistansMellannivåDevOps / SRE / plattform / moln

Head of Business Accounts

för 22 dagar sedan
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Ta' Xbiex, Eastern Region, Malta | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
StaffFöretagsledning och chefer

Chargeback Specialist

för 25 dagar sedan
Colibrix One·Bank, försäkring och finans·Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poland | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Vilnius, Vilnius City Municipality, Lithuania | Lisbon, Lisbon, Portugal | Barcelona, Catalonia, Spain | Limassol, Limassol, Cyprusoriginal ↗
Mellannivå

Datans aktualitet

93 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 08:24 UTC, innehåll 312810 byte.