Prophix
9 lediga tjänsterBelgienKanadaStorbritannien
Företagsmjukvara (SaaS)MjukvaruproduktföretagIT-andel 0 % av 9 tjänster
Projekt- och programledning33%
Försäljning22%
Strategi, rådgivning och analys22%
Customer success och support11%
Företagsledning och chefer11%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 9 tjänster i sökningen
9jobb, senaste 30 dagarna
0nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-09-25)
26lediga på jobbsidan, oavsett ålder
35medianålder, dagar
0%IT (0)
44%i Europa (4)
0%distans
44%med lön
Storlekssignal: 26 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 199 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid6 · 67%
Arbetsplats ej angiven3 · 33%
Senioritet
Mellannivå3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%
Roll
Projekt- och programledning3 · 33%
Strategi, rådgivning och analys2 · 22%
Försäljning2 · 22%
Customer success och support1 · 11%
Företagsledning och chefer1 · 11%
Länder
Belgien4
Kanada4
Storbritannien3
Portugal2
Australien1
Städer
Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1
Jobb de senaste 30 dagarna
Customer Success Manager
för 9 dagar sedanHybridMellannivåCustomer success och support
Senior Consolidation Consultant
för 11 dagar sedanHybridSeniorStrategi, rådgivning och analys
Business Analyst
för 15 dagar sedanCAD 73K–82K / årMellannivåStrategi, rådgivning och analys
Business Development Representative
för 17 dagar sedanHybridMellannivåFörsäljning
Senior Implementation Consultant
för 18 dagar sedanHybridSeniorProjekt- och programledning
Manager, Business Development
för 19 dagar sedanHybridStaffFörsäljning
Sr Implementation Consultant
för 25 dagar sedanCAD 90K–106K / årSeniorProjekt- och programledning
Manager, Services (North America)
för 29 dagar sedanCAD 140K–160K / årHybridStaffFöretagsledning och chefer
Implementation Consultant
för 29 dagar sedanCAD 81K–92K / årProjekt- och programledning
Datans aktualitet
73 förfrågningar loggade, 1 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-23 22:56 UTC, innehåll 359082 byte.