RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 2 min sedan
Svenska
Logga in

← tillbaka

Prophix

9 lediga tjänsterBelgienKanadaStorbritannien

Företagsmjukvara (SaaS)MjukvaruproduktföretagIT-andel 0 % av 9 tjänster

Projekt- och programledning33%
Försäljning22%
Strategi, rådgivning och analys22%
Customer success och support11%
Företagsledning och chefer11%
9jobb, senaste 30 dagarna
0nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-09-25)
26lediga på jobbsidan, oavsett ålder
35medianålder, dagar
0%IT (0)
44%i Europa (4)
0%distans
44%med lön

Storlekssignal: 26 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 199 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
041
050
061
071
086
0911
106

Arbetsplats

Hybrid6 · 67%
Arbetsplats ej angiven3 · 33%

Senioritet

Mellannivå3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%

Roll

Projekt- och programledning3 · 33%
Strategi, rådgivning och analys2 · 22%
Försäljning2 · 22%
Customer success och support1 · 11%
Företagsledning och chefer1 · 11%

Länder

Belgien4
Kanada4
Storbritannien3
Portugal2
Australien1

Städer

Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1

Jobb de senaste 30 dagarna

Customer Success Manager

för 9 dagar sedan
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·Perth, Western Australia, Australiaoriginal ↗
HybridMellannivåCustomer success och support
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgium | Lisbon, Lisbon, Portugaloriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning och analys

Business Analyst

för 15 dagar sedan
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 73K–82K / årMellannivåStrategi, rådgivning och analys
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgiumoriginal ↗
HybridMellannivåFörsäljning
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgium | London, England, United Kingdom | Lisbon, Lisbon, Portugaloriginal ↗
HybridSeniorProjekt- och programledning
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgiumoriginal ↗
HybridStaffFörsäljning

Sr Implementation Consultant

för 25 dagar sedan
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 90K–106K / årSeniorProjekt- och programledning
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 140K–160K / årHybridStaffFöretagsledning och chefer

Implementation Consultant

för 29 dagar sedan
Prophix·Företagsmjukvara (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 81K–92K / årProjekt- och programledning

Datans aktualitet

73 förfrågningar loggade, 1 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-23 22:56 UTC, innehåll 359082 byte.