CookUnity
27 lediga tjänster30 % distansUSAArgentinaPeru
Livsmedel, dryck och konsumentvarorIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 11 % av 27 tjänster
Operations och administration22%
Företagsledning och chefer15%
Ekonomi och juridik11%
HR och rekrytering7%
Hantverk, bygg och produktion7%
Mjukvaruutveckling (allmänt)7%
Data och maskininlärning4%
Övrigt11%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 27 tjänster i sökningen
27jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
27unika tjänster (1 annonser vardera)
5publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
163lediga på jobbsidan, oavsett ålder
161medianålder, dagar
11%IT (3)
0%i Europa (0)
30%distans
59%med lön
Storlekssignal: 163 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1277 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven19 · 70%
Distans8 · 30%
Senioritet
Junior6 · 22%
Mellannivå5 · 19%
Senior4 · 15%
Staff2 · 7%
Ledningsgrupp (C-nivå)2 · 7%
Roll
Operations och administration6 · 22%
Företagsledning och chefer4 · 15%
Ekonomi och juridik3 · 11%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 7%
Hantverk, bygg och produktion2 · 7%
HR och rekrytering2 · 7%
Hälso- och sjukvård1 · 4%
Data och maskininlärning1 · 4%
Länder
USA17
Argentina4
Peru2
Kanada1
Städer
New York City5
Buenos Aires4
Seattle4
Lima2
Miami2
Los Angeles2
Atlanta1
Toronto1
Jobb de senaste 30 dagarna
Platform Creator Activation Specialist
för 9 tim sedanUSD 85K–96K / årDistansendast USAJunior
Director, Labeling and Nutrition Compliance
för 1 dag sedanDistansendast USAStaffEkonomi och juridik
Business Operations Associate
för 1 dag sedanJuniorOperations och administration
Supply Chain Analyst
för 2 dagar sedanJuniorOperations och administration
General Manager, CookUnity Flagship
för 7 dagar sedanUSD 150K–200K / årLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Product Support Engineer
för 8 dagar sedanDistansMellannivåMjukvaruutveckling (allmänt)SQL
Staff Tech Enablement Engineer, B2B Operations
för 8 dagar sedanDistansStaffMjukvaruutveckling (allmänt)JavaScriptPythonSQL
MAP Supervisor
för 10 dagar sedanUSD 28–32 / timmeFöretagsledning och chefer
CX Risk Coordinator
för 10 dagar sedanMellannivåEkonomi och juridik
Clinical Supervisor, RDN (Part-time)
för 14 dagar sedanDistansendast USASeniorHälso- och sjukvård
Senior Product Data Analyst
för 14 dagar sedanDistansSeniorData och maskininlärningSQL
Sustainability Team Member
för 14 dagar sedanUSD 19 / timmeSpanska krävs
Zero Waste Operator
för 14 dagar sedanUSD 18 / timmeHantverk, bygg och produktionSpanska krävs
Warehouse Associate
för 16 dagar sedanUSD 21–22 / timmeJuniorOperations och administrationSpanska krävs
Recruiting Operations Specialist
för 17 dagar sedanMellannivåHR och rekrytering
Senior Lifecycle Marketing Manager
för 17 dagar sedanUSD 145K–154K / årSeniorMarknadsföring och kommunikation
Kitchen Supervisor
för 17 dagar sedanUSD 24–25 / timmeMellannivåRestaurang, hotell och städSpanska krävs
People Operations Coordinator
för 17 dagar sedanUSD 27,5–28 / timmeHR och rekrytering
Food Safety Specialist
för 17 dagar sedanUSD 20–23 / timmeSäkerhet och bevakningSpanska krävs
General Manager, Cookin
för 18 dagar sedanCAD 150K–175K / årLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Sr. Accounting Analyst
för 18 dagar sedanDistansSeniorEkonomi och juridik
Fulfillment Supervisor
för 22 dagar sedanUSD 26 / timmeMellannivåOperations och administrationSpanska krävs
Fulfillment Team Member
för 22 dagar sedanUSD 18 / timmeOperations och administration
Quality Control Team Member
för 24 dagar sedanUSD 19 / timmeHantverk, bygg och produktion
Culinary Supervisor
för 24 dagar sedanUSD 24–27 / timmeJuniorFöretagsledning och cheferSpanska krävs
Logistics Associate
för 24 dagar sedanUSD 22 / timmeJuniorOperations och administrationSpanska krävs
Food Specialist
för 29 dagar sedanDistans
Datans aktualitet
138 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:18 UTC, innehåll 2824724 byte.