Bjak
19 lediga tjänster5 % distansMalaysiaSingapore
Företagsmjukvara (SaaS)MjukvaruproduktföretagIT-andel 5 % av 19 tjänster
Marknadsföring och kommunikation29%
Kreativt arbete, media och text29%
Företagsledning och chefer14%
Produkt och design10%
IT-säkerhet5%
Ekonomi och juridik5%
Hantverk, bygg och produktion5%
Övrigt5%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 19 tjänster i sökningen
21jobb, senaste 30 dagarna
0nya, senaste 7 dagarna
19unika tjänster (1.1 annonser vardera)
15publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-02)
22lediga på jobbsidan, oavsett ålder
22medianålder, dagar
5%IT (1)
0%i Europa (0)
5%distans
0%med lön
Storlekssignal: 22 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 311 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid18 · 86%
Arbetsplats ej angiven2 · 10%
Distans1 · 5%
Senioritet
Mellannivå13 · 62%
Ledningsgrupp (C-nivå)5 · 24%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%
Roll
Kreativt arbete, media och text6 · 29%
Marknadsföring och kommunikation6 · 29%
Företagsledning och chefer3 · 14%
Produkt och design2 · 10%
Hantverk, bygg och produktion1 · 5%
Ekonomi och juridik1 · 5%
IT-säkerhet1 · 5%
Länder
Malaysia19
Singapore2
Städer
Petaling Jaya19
Jobb de senaste 30 dagarna
Video Editor
för 8 dagar sedanHybridMellannivåKreativt arbete, media och text
Post Production
för 8 dagar sedanHybridMellannivåHantverk, bygg och produktion
Creative Content Lead
för 8 dagar sedanHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Creative Content Lead
för 8 dagar sedanHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Creative Brand Strategist
för 8 dagar sedanDistansMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Creative Brand Strategist
för 18 dagar sedanHybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Videographer/ Video Editor
för 22 dagar sedanHybridMellannivåKreativt arbete, media och text
Vice President, Malaysia
för 22 dagar sedanLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Social Media Executive
för 22 dagar sedanHybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation
SEO Content Writer
för 22 dagar sedanHybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Product Designer
för 22 dagar sedanHybridMellannivåProdukt och design
KOL Specialist
för 22 dagar sedanHybridMellannivå
Graphic/ Motions Designer
för 22 dagar sedanHybridMellannivåKreativt arbete, media och text
General Manager, Malaysia
för 22 dagar sedanLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Creative Project Manager
för 22 dagar sedanHybridMellannivåKreativt arbete, media och text
Creative Director
för 22 dagar sedanHybridStaffKreativt arbete, media och text
Copywriter
för 22 dagar sedanHybridMellannivåKreativt arbete, media och text
Compliance Officer
för 22 dagar sedanHybridLedningsgrupp (C-nivå)Ekonomi och juridik
Chief Technology Officer
för 22 dagar sedanHybridLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Chief Information Security Officer
för 22 dagar sedanHybridLedningsgrupp (C-nivå)IT-säkerhet
Brand Graphic Designer
för 22 dagar sedanHybridMellannivåProdukt och design
Datans aktualitet
45 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 08:20 UTC, innehåll 120296 byte.