RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 1 min sedan
Svenska
Logga in
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← tillbaka

Bjak

19 lediga tjänster5 % distansMalaysiaSingapore

Företagsmjukvara (SaaS)MjukvaruproduktföretagIT-andel 5 % av 19 tjänster

Marknadsföring och kommunikation29%
Kreativt arbete, media och text29%
Företagsledning och chefer14%
Produkt och design10%
IT-säkerhet5%
Ekonomi och juridik5%
Hantverk, bygg och produktion5%
Övrigt5%
21jobb, senaste 30 dagarna
0nya, senaste 7 dagarna
19unika tjänster (1.1 annonser vardera)
15publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-02)
22lediga på jobbsidan, oavsett ålder
22medianålder, dagar
5%IT (1)
0%i Europa (0)
5%distans
0%med lön

Storlekssignal: 22 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 311 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
121
010
020
030
040
050
060
070
080
090
1021

Arbetsplats

Hybrid18 · 86%
Arbetsplats ej angiven2 · 10%
Distans1 · 5%

Senioritet

Mellannivå13 · 62%
Ledningsgrupp (C-nivå)5 · 24%
Senior2 · 10%
Staff1 · 5%

Roll

Kreativt arbete, media och text6 · 29%
Marknadsföring och kommunikation6 · 29%
Företagsledning och chefer3 · 14%
Produkt och design2 · 10%
Hantverk, bygg och produktion1 · 5%
Ekonomi och juridik1 · 5%
IT-säkerhet1 · 5%

Länder

Malaysia19
Singapore2

Städer

Petaling Jaya19

Jobb de senaste 30 dagarna

Video Editor

för 8 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåKreativt arbete, media och text

Post Production

för 8 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåHantverk, bygg och produktion

Creative Content Lead

för 8 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Singapore, Singapore, Singaporeoriginal ↗
HybridSeniorMarknadsföring och kommunikation

Creative Content Lead

för 8 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridSeniorMarknadsföring och kommunikation

Creative Brand Strategist

för 8 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Singaporeoriginal ↗
DistansMellannivåMarknadsföring och kommunikation

Creative Brand Strategist

för 18 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation

Videographer/ Video Editor

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåKreativt arbete, media och text

Vice President, Malaysia

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
Ledningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer

Social Media Executive

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation

SEO Content Writer

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation

Product Designer

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåProdukt och design

KOL Specialist

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivå

Graphic/ Motions Designer

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåKreativt arbete, media och text

General Manager, Malaysia

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
Ledningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer

Creative Project Manager

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåKreativt arbete, media och text

Creative Director

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridStaffKreativt arbete, media och text

Copywriter

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåKreativt arbete, media och text

Compliance Officer

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridLedningsgrupp (C-nivå)Ekonomi och juridik

Chief Technology Officer

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridLedningsgrupp (C-nivå)IT-säkerhet

Brand Graphic Designer

för 22 dagar sedan
Bjak·Företagsmjukvara (SaaS)·Petaling Jaya, Selangor, Malaysiaoriginal ↗
HybridMellannivåProdukt och design

Datans aktualitet

45 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 08:20 UTC, innehåll 120296 byte.