RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 1 min sedan
Svenska
Logga in
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← tillbaka

D-ploy

23 lediga tjänster3 % distansTjeckienBelgienSlovenien

Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 35 % av 23 tjänster

IT-support och administration37%
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik17%
HR och rekrytering13%
Projekt- och programledning13%
Ekonomi och juridik7%
Strategi, rådgivning och analys7%
Operations och administration3%
Övrigt3%
30jobb, senaste 30 dagarna
12nya, senaste 7 dagarna
23unika tjänster (1.3 annonser vardera)
5publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-20)
86lediga på jobbsidan, oavsett ålder
61medianålder, dagar
37%IT (11)
93%i Europa (28)
3%distans
0%med lön

Storlekssignal: 86 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1835 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

111
120
011
020
034
042
054
0614
074
086
0912
1029

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven14 · 47%
På plats14 · 47%
Hybrid1 · 3%
Distans1 · 3%

Senioritet

Mellannivå20 · 67%
Senior3 · 10%
Junior3 · 10%

Roll

IT-support och administration11 · 37%
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik5 · 17%
Projekt- och programledning4 · 13%
HR och rekrytering4 · 13%
Strategi, rådgivning och analys2 · 7%
Ekonomi och juridik2 · 7%
Operations och administration1 · 3%

Länder

Tjeckien7
Belgien6
Slovenien5
Polen3
Tyskland3
Rumänien2
Schweiz2
Turkiet2

Städer

Prague7
Gent6
Ljubljana3
Warsaw3
Bucharest2
Bratislava1
Schaffhausen1
Torre Annunziata1

Jobb de senaste 30 dagarna

D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
Strategi, rådgivning och analys
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
Projekt- och programledning

Senior Transformation PMO

för 3 dagar sedan
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
SeniorProjekt- och programledning
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
Projekt- och programledning
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Lendava, Lendava, Sloveniaoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administration
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Bratislava, Bratislava Region, Slovakia | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Ljubljana, Ljubljana, Slovenia | Bucharest, Bucharest, Romaniaoriginal ↗
MellannivåHR och rekryteringTyska krävs
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
MellannivåStrategi, rådgivning och analys
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
Senior
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Ghent, Flanders, Belgiumoriginal ↗
SeniorProjekt- och programledning
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Bucharest, Bucharest, Romania | Ljubljana, Ljubljana, Sloveniaoriginal ↗
Ekonomi och juridik
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
JuniorOperations och administration
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Schaffhausen, Schaffhausen, Switzerlandoriginal ↗
På platsJuniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Torre Annunziata, Metropolitan City of Naples, Italyoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administrationItalienska krävs
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Großwallstadt, Bavaria, Germanyoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administrationTyska krävsDE
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administrationPolska krävs
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Nuremberg, Bavaria, Germanyoriginal ↗
På platsMellannivåIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknikTyska krävsDE
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Basel, Basel City, Switzerlandoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administrationTyska krävs
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Zeitz, Saxony-Anhalt, Germanyoriginal ↗
MellannivåIT-support och administrationTyska krävsDE
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Kurtköy, Yalova Merkez, Turkeyoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administration
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
HybridMellannivåHR och rekrytering
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
JuniorEkonomi och juridik
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Ljubljana, Ljubljana, Sloveniaoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administration
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Lendava, Lendava, Sloveniaoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administration
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Kurtköy, Yalova Merkez, Turkeyoriginal ↗
På platsMellannivåIT-support och administration

Payroll Consultant

för 19 dagar sedan
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
MellannivåHR och rekrytering
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Sofia, Sofia City Province, Bulgariaoriginal ↗
På platsMellannivåIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik

HR specialist with German

för 19 dagar sedan
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
MellannivåHR och rekrytering
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Sarajevo, Federation of Bosnia and Herzegovina, Bosnia and Herzegovinaoriginal ↗
På platsMellannivåIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Belgrade, Vojvodina, Serbiaoriginal ↗
På platsMellannivåIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
D-ploy·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
DistansMellannivåIT-support och administrationTyska krävsDE

Datans aktualitet

226 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 09:22 UTC, innehåll 398755 byte.