RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 2 min sedan
Svenska
Logga in
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← tillbaka

Dentons

16 lediga tjänster44 % distansPolenItalienStorbritannien

Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 12 % av 16 tjänster

Ekonomi och juridik22%
Företagsledning och chefer17%
IT-support och administration11%
Försäljning6%
HR och rekrytering6%
Operations och administration6%
Strategi, rådgivning och analys6%
Övrigt28%
18jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
16unika tjänster (1.1 annonser vardera)
5publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-13)
61lediga på jobbsidan, oavsett ålder
92medianålder, dagar
11%IT (2)
83%i Europa (15)
44%distans
17%med lön

Storlekssignal: 61 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 2150 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
024
032
041
053
065
077
084
098
1017

Arbetsplats

Distans8 · 44%
Arbetsplats ej angiven7 · 39%
Hybrid3 · 17%

Senioritet

Mellannivå9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%

Roll

Ekonomi och juridik4 · 22%
Företagsledning och chefer3 · 17%
IT-support och administration2 · 11%
Strategi, rådgivning och analys1 · 6%
Operations och administration1 · 6%
Försäljning1 · 6%
HR och rekrytering1 · 6%

Länder

Polen10
Italien3
Storbritannien3
Tjeckien2
Kanada2
USA2
Australien1

Städer

Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1

Jobb de senaste 30 dagarna

Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyoriginal ↗
JuniorEkonomi och juridik
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
JuniorEkonomi och juridikPolska krävs
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Australiaoriginal ↗
DistansMellannivåIT-support och administration
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Rome, Metropolitan City of Rome, Italyoriginal ↗
JuniorStrategi, rådgivning och analys

Virtual Assistant

för 8 dagar sedan
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
DistansMellannivåOperations och administration

Global Sector Manager

för 11 dagar sedan
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·United States | Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
USD 100K–124K / årDistansMellannivåFöretagsledning och chefer

Global Sector Manager

för 11 dagar sedan
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·United Kingdom | Polandoriginal ↗
DistansMellannivåFöretagsledning och chefer
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·United Kingdom | Polandoriginal ↗
DistansStaffFöretagsledning och chefer
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Toronto, Ontario, Canada | United Statesoriginal ↗
USD 34K–43K / årDistansMellannivå
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·United Kingdom | Polandoriginal ↗
DistansMellannivå
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
IT-support och administration

Revenue Process Specialist

för 16 dagar sedan
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HybridMellannivå
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HybridMellannivåFörsäljning
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HybridMellannivåHR och rekryteringPolska krävs
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Polandoriginal ↗
DistansPL
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
JuniorEkonomi och juridikPolska krävs

Kopista/Kopistka

för 22 dagar sedan
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
PL

Billing Assistant

för 24 dagar sedan
Dentons·Konsulting, byråer och företagstjänster·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyoriginal ↗
EUR 40K–42K / årJuniorEkonomi och juridik

Datans aktualitet

61 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 09:23 UTC, innehåll 420893 byte.