Dentons
16 lediga tjänster44 % distansPolenItalienStorbritannien
Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 12 % av 16 tjänster
Ekonomi och juridik22%
Företagsledning och chefer17%
IT-support och administration11%
Försäljning6%
HR och rekrytering6%
Operations och administration6%
Strategi, rådgivning och analys6%
Övrigt28%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 16 tjänster i sökningen
18jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
16unika tjänster (1.1 annonser vardera)
5publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-13)
61lediga på jobbsidan, oavsett ålder
92medianålder, dagar
11%IT (2)
83%i Europa (15)
44%distans
17%med lön
Storlekssignal: 61 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 2150 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans8 · 44%
Arbetsplats ej angiven7 · 39%
Hybrid3 · 17%
Senioritet
Mellannivå9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%
Roll
Ekonomi och juridik4 · 22%
Företagsledning och chefer3 · 17%
IT-support och administration2 · 11%
Strategi, rådgivning och analys1 · 6%
Operations och administration1 · 6%
Försäljning1 · 6%
HR och rekrytering1 · 6%
Länder
Polen10
Italien3
Storbritannien3
Tjeckien2
Kanada2
USA2
Australien1
Städer
Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1
Jobb de senaste 30 dagarna
Internship - Banking and Finance Team - Milan
för 1 dag sedanJuniorEkonomi och juridik
Key Clients Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
för 2 dagar sedanJuniorEkonomi och juridikPolska krävs
Global SAP SuccessFactors Support Analyst
för 2 dagar sedanDistansMellannivåIT-support och administration
Curricular Internship - Corporate M&A Team - Rome
för 4 dagar sedanJuniorStrategi, rådgivning och analys
Virtual Assistant
för 8 dagar sedanDistansMellannivåOperations och administration
Global Sector Manager
för 11 dagar sedanUSD 100K–124K / årDistansMellannivåFöretagsledning och chefer
Global Sector Manager
för 11 dagar sedanDistansMellannivåFöretagsledning och chefer
Global Head of Sector Program
för 11 dagar sedanDistansStaffFöretagsledning och chefer
Global Clients&Markets Coordinator
för 11 dagar sedanUSD 34K–43K / årDistansMellannivå
Global Clients&Markets Coordinator
för 11 dagar sedanDistansMellannivå
Service Desk Technician (Dentons Europe Services)
för 16 dagar sedanIT-support och administration
Revenue Process Specialist
för 16 dagar sedanHybridMellannivå
Marketing and Business Development Specialist (fixed term contract)
för 16 dagar sedanHybridMellannivåFörsäljning
HR Payroll and Reporting Specialist
för 16 dagar sedanHybridMellannivåHR och rekryteringPolska krävs
Ambasadorka / Ambasador Dentons
för 17 dagar sedanDistansPL
Cash Collection Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
för 18 dagar sedanJuniorEkonomi och juridikPolska krävs
Kopista/Kopistka
för 22 dagar sedanPL
Billing Assistant
för 24 dagar sedanEUR 40K–42K / årJuniorEkonomi och juridik
Datans aktualitet
61 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 09:23 UTC, innehåll 420893 byte.