Path Construction
7 lediga tjänsterUSA
Fastigheter, bygg och proptechIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 14 % av 7 tjänster
Hantverk, bygg och produktion38%
HR och rekrytering25%
Data och maskininlärning12%
Operations och administration12%
Restaurang, hotell och städ12%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 7 tjänster i sökningen
8jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
7unika tjänster (1.1 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
88lediga på jobbsidan, oavsett ålder
662medianålder, dagar
12%IT (1)
0%i Europa (0)
0%distans
75%med lön
Storlekssignal: 88 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1548 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven8 · 100%
Senioritet
Mellannivå6 · 75%
Junior2 · 25%
Roll
Hantverk, bygg och produktion3 · 38%
HR och rekrytering2 · 25%
Restaurang, hotell och städ1 · 12%
Data och maskininlärning1 · 12%
Operations och administration1 · 12%
Länder
USA8
Städer
Arlington Heights3
Chicago2
Tampa2
Durham1
Charlotte1
Jobb de senaste 30 dagarna
Talent Acquisition Coordinator
för 3 dagar sedanUSD 55K–75K / årMellannivåHR och rekrytering
Superintendent - Construction - Hotel & Hospitality
för 3 dagar sedanMellannivåRestaurang, hotell och städ
HR Coordinator
för 3 dagar sedanUSD 55K–75K / årMellannivåHR och rekrytering
AI Engineer
för 3 dagar sedanUSD 100K–130K / årMellannivåData och maskininlärningC#JavaScriptPython
Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
för 8 dagar sedanUSD 18 / timmeJuniorHantverk, bygg och produktion
Project Management Internship - Construction (Summer 2027)
för 22 dagar sedanUSD 18 / timmeJuniorHantverk, bygg och produktion
Superintendent - Construction (3rd Shift)
för 23 dagar sedanUSD 80K–120K / månadMellannivåHantverk, bygg och produktion
Project Administrator - Construction
för 23 dagar sedanMellannivåOperations och administration
Datans aktualitet
33 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 03:24 UTC, innehåll 391648 byte.