RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in

← tillbaka

Path Construction

7 lediga tjänsterUSA

Fastigheter, bygg och proptechIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 14 % av 7 tjänster

Hantverk, bygg och produktion38%
HR och rekrytering25%
Data och maskininlärning12%
Operations och administration12%
Restaurang, hotell och städ12%
8jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
7unika tjänster (1.1 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
88lediga på jobbsidan, oavsett ålder
662medianålder, dagar
12%IT (1)
0%i Europa (0)
0%distans
75%med lön

Storlekssignal: 88 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1548 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
011
021
030
043
055
062
073
080
091
108

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven8 · 100%

Senioritet

Mellannivå6 · 75%
Junior2 · 25%

Roll

Hantverk, bygg och produktion3 · 38%
HR och rekrytering2 · 25%
Restaurang, hotell och städ1 · 12%
Data och maskininlärning1 · 12%
Operations och administration1 · 12%

Länder

USA8

Städer

Arlington Heights3
Chicago2
Tampa2
Durham1
Charlotte1

Jobb de senaste 30 dagarna

Path Construction·Fastigheter, bygg och proptech·Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 55K–75K / årMellannivåHR och rekrytering
Path Construction·Fastigheter, bygg och proptech·Durham, North Carolina, United Statesoriginal ↗
MellannivåRestaurang, hotell och städ

HR Coordinator

för 3 dagar sedan
Path Construction·Fastigheter, bygg och proptech·Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 55K–75K / årMellannivåHR och rekrytering

AI Engineer

för 3 dagar sedan
Path Construction·Fastigheter, bygg och proptech·Chicago, Illinois, United States | Arlington Heights, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 100K–130K / årMellannivåData och maskininlärningC#JavaScriptPython
Path Construction·Fastigheter, bygg och proptech·Charlotte, North Carolina, United Statesoriginal ↗
USD 18 / timmeJuniorHantverk, bygg och produktion
Path Construction·Fastigheter, bygg och proptech·Tampa, Florida, United Statesoriginal ↗
USD 18 / timmeJuniorHantverk, bygg och produktion
Path Construction·Fastigheter, bygg och proptech·Chicago, Illinois, United Statesoriginal ↗
USD 80K–120K / månadMellannivåHantverk, bygg och produktion
Path Construction·Fastigheter, bygg och proptech·Tampa, Florida, United Statesoriginal ↗
MellannivåOperations och administration

Datans aktualitet

33 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 03:24 UTC, innehåll 391648 byte.