Karat
9 lediga tjänster100 % distansUSAIndien
Okänd branschIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 22 % av 9 tjänster
Produkt och design33%
Strategi, rådgivning och analys22%
Försäljning11%
Data och maskininlärning11%
Fullstackutveckling11%
Marknadsföring och kommunikation11%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 9 tjänster i sökningen
9jobb, senaste 30 dagarna
0nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-09-24)
14lediga på jobbsidan, oavsett ålder
29medianålder, dagar
22%IT (2)
0%i Europa (0)
100%distans
67%med lön
Storlekssignal: 14 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 67 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans9 · 100%
Senioritet
Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Mellannivå1 · 11%
Roll
Produkt och design3 · 33%
Strategi, rådgivning och analys2 · 22%
Fullstackutveckling1 · 11%
Data och maskininlärning1 · 11%
Försäljning1 · 11%
Marknadsföring och kommunikation1 · 11%
Länder
USA6
Indien3
Städer
Bengaluru3
San Francisco1
Jobb de senaste 30 dagarna
Community Engineer (SWE3), Brilliant Black Minds (United States)
för 7 dagar sedanUSD 157,3K–180,2K / årDistansendast USAMellannivåFullstackutvecklingJavaScriptPythonRuby
Senior Data Engineer (India)
för 13 dagar sedanDistansSeniorData och maskininlärningPythonSQL
Principal Client Advisor - Tech (United States)
för 16 dagar sedanUSD 150K–180K / årDistansendast USAStaffStrategi, rådgivning och analys
Principal Client Advisor - FinServ (United States)
för 16 dagar sedanUSD 1–250K / årDistansendast USAStaffStrategi, rådgivning och analys
Senior Solutions Engineer (United States)
för 22 dagar sedanUSD 130,5K–148,5K / årDistansendast USASeniorFörsäljningSQL
Senior Director of Communications (United States)
för 27 dagar sedanUSD 223,2K–250K / årDistansendast USAStaffMarknadsföring och kommunikation
Senior Product Manager - Recruiter Experience (India)
för 29 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Principal Product Manager - Hiring Manager Experience (India)
för 29 dagar sedanDistansStaffProdukt och design
Principal Product Manager - Interview Innovation (United States)
för 29 dagar sedanUSD 216K–227,5K / årDistansendast USAStaffProdukt och design
Datans aktualitet
93 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:19 UTC, innehåll 150050 byte.