RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 4 min sedan
Svenska
Logga in
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← tillbaka

Mirakl

13 lediga tjänster7 % distansFrankrikeTysklandUSA

MarknadsplatserIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 13 tjänster

Strategi, rådgivning och analys43%
Ekonomi och juridik21%
Försäljning14%
Marknadsföring och kommunikation14%
HR och rekrytering7%
14jobb, senaste 30 dagarna
3nya, senaste 7 dagarna
13unika tjänster (1.1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-01)
30lediga på jobbsidan, oavsett ålder
52medianålder, dagar
0%IT (0)
93%i Europa (13)
7%distans
57%med lön

Storlekssignal: 30 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1289 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
063
071
081
093
1013

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven12 · 86%
Distans1 · 7%
Hybrid1 · 7%

Senioritet

Junior7 · 50%
Mellannivå3 · 21%
Staff2 · 14%
Senior1 · 7%

Roll

Strategi, rådgivning och analys6 · 43%
Ekonomi och juridik3 · 21%
Försäljning2 · 14%
Marknadsföring och kommunikation2 · 14%
HR och rekrytering1 · 7%

Länder

Frankrike11
Tyskland1
USA1
Storbritannien1

Städer

Paris10
Munich1
Bordeaux1
Boston1
London1

Jobb de senaste 30 dagarna

Mirakl·Marknadsplatser·München, Bavaria, Germanyoriginal ↗
MellannivåFörsäljningTyska krävs
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
DistansMellannivåStrategi, rådgivning och analysFranska krävs
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
HybridMellannivåStrategi, rådgivning och analysFranska krävs
Mirakl·Marknadsplatser·Bordeaux, Franceoriginal ↗
StaffEkonomi och juridik
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
StaffEkonomi och juridik

AI Analyst Co-op

för 10 dagar sedan
Mirakl·Marknadsplatser·Boston, Massachusetts, United Statesoriginal ↗
USD 25 / timmeStrategi, rådgivning och analys
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månadJuniorHR och rekryteringFranska krävs

Solution Consultant Intern

för 16 dagar sedan
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månadJuniorStrategi, rådgivning och analys
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månadJuniorFörsäljningFranska krävs
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månadJuniorStrategi, rådgivning och analysFranska krävs
Mirakl·Marknadsplatser·London, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 2 000 / månadJuniorStrategi, rådgivning och analys
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 600 / månadJuniorMarknadsföring och kommunikation

Product Marketing Intern

för 22 dagar sedan
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månadJuniorMarknadsföring och kommunikation
Mirakl·Marknadsplatser·Paris, Franceoriginal ↗
SeniorEkonomi och juridikFranska krävs

Datans aktualitet

68 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:19 UTC, innehåll 499074 byte.