Monzo
21 lediga tjänster76 % distansStorbritannienSpanienIrland
Flyg, rymd och försvarIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 14 % av 21 tjänster
Ekonomi och juridik19%
Produkt och design14%
Strategi, rådgivning och analys14%
Företagsledning och chefer14%
Försäljning10%
Data och maskininlärning10%
Marknadsföring och kommunikation10%
Kreativt arbete, media och text5%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 21 tjänster i sökningen
21jobb, senaste 30 dagarna
9nya, senaste 7 dagarna
21unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
72lediga på jobbsidan, oavsett ålder
81medianålder, dagar
14%IT (3)
100%i Europa (21)
76%distans
81%med lön
Storlekssignal: 72 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1274 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans16 · 76%
Hybrid3 · 14%
Arbetsplats ej angiven2 · 10%
Senioritet
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Roll
Ekonomi och juridik4 · 19%
Produkt och design3 · 14%
Strategi, rådgivning och analys3 · 14%
Företagsledning och chefer3 · 14%
Försäljning2 · 10%
Marknadsföring och kommunikation2 · 10%
Data och maskininlärning2 · 10%
Kreativt arbete, media och text1 · 5%
Länder
Storbritannien19
Spanien3
Irland1
Städer
London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1
Jobb de senaste 30 dagarna
Lead Product Manager, Growth
för 17 tim sedanGBP 120K–140K / årDistansSeniorProdukt och design
Product Manager, Finance
för 18 tim sedanGBP 80K–125K / årDistansendast StorbritannienProdukt och design
Senior Product Manager, Web Growth
för 19 tim sedanGBP 100K–125K / årDistansSeniorProdukt och design
Vulnerable Customer Advisor
för 1 dag sedanGBP 26,2K–30,6K / årDistansendast StorbritannienStrategi, rådgivning och analys
Senior Writer, Borrowing
för 1 dag sedanGBP 68K–88K / årDistansendast StorbritannienSeniorKreativt arbete, media och text
Prudential Risk Manager
för 2 dagar sedanGBP 64K–80K / årDistansendast StorbritannienEkonomi och juridik
Strategy & Commercial Manager
för 2 dagar sedanEUR 75K–95K / årHybridFörsäljning
Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
för 4 dagar sedanGBP 95K–115K / årDistansendast StorbritannienSeniorMarknadsföring och kommunikation
Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
för 4 dagar sedanGBP 42,5K–55,5K / årDistansendast StorbritannienSeniorMarknadsföring och kommunikation
Model Validation Senior Manager
för 7 dagar sedanGBP 85K–105K / årDistansendast StorbritannienStaffFöretagsledning och chefer
Sales Account Executive
för 8 dagar sedanDistansFörsäljning
Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
för 10 dagar sedanGBP 38,3K–49K / årDistansendast StorbritannienStaffEkonomi och juridikSpanska krävs
Credit Risk Manager
för 15 dagar sedanEUR 93,5K–114K / årHybridEkonomi och juridik
Senior Service Analyst, Workforce Management
för 16 dagar sedanGBP 40,4K–51,0K / årDistansendast StorbritannienSeniorStrategi, rådgivning och analys
Data Director, EU
för 16 dagar sedanGBP 150,9K–204,1K / årDistansStaffFöretagsledning och chefer
Regulatory Reporting Analyst
för 17 dagar sedanStrategi, rådgivning och analys
Controls Product Senior Manager
för 21 dagar sedanGBP 85K–115K / årDistansendast StorbritannienStaffFöretagsledning och chefer
Staff Data Scientist
för 23 dagar sedanGBP 124,4K–165K / årDistansStaffData och maskininlärningPythonSQL
Credit Risk Oversight Manager
för 25 dagar sedanGBP 79,9K–95K / årDistansendast StorbritannienEkonomi och juridik
Associate Data Scientist - Intern
för 25 dagar sedanHybridJuniorData och maskininlärningPythonSQL
Associate Software Engineer - Intern
för 25 dagar sedanJuniorMjukvaruutveckling (allmänt)KotlinSwift
Datans aktualitet
155 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:20 UTC, innehåll 1005343 byte.