OLIVER
22 lediga tjänster8 % distansStorbritannienIrlandBelgien
Media, underhållning och reklamIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 22 tjänster
Marknadsföring och kommunikation46%
Kreativt arbete, media och text19%
Projekt- och programledning12%
Operations och administration8%
Företagsledning och chefer8%
Försäljning4%
Övrigt4%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 22 tjänster i sökningen
26jobb, senaste 30 dagarna
8nya, senaste 7 dagarna
22unika tjänster (1.2 annonser vardera)
6publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-01)
39lediga på jobbsidan, oavsett ålder
22medianålder, dagar
0%IT (0)
96%i Europa (25)
8%distans
0%med lön
Storlekssignal: 39 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 219 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid14 · 54%
Arbetsplats ej angiven9 · 35%
Distans2 · 8%
På plats1 · 4%
Senioritet
Senior4 · 15%
Mellannivå3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%
Roll
Marknadsföring och kommunikation12 · 46%
Kreativt arbete, media och text5 · 19%
Projekt- och programledning3 · 12%
Företagsledning och chefer2 · 8%
Operations och administration2 · 8%
Försäljning1 · 4%
Länder
Storbritannien15
Irland4
Belgien3
Spanien1
Tyskland1
Frankrike1
Sydafrika1
Städer
London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1
Jobb de senaste 30 dagarna
Social Media Manager
för 21 tim sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Account Executive
för 22 tim sedanHybridFörsäljningSpanska krävs
Social Media Manager 7-Month FTC
för 1 dag sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Senior Integrated Designer
för 1 dag sedanSeniorKreativt arbete, media och text
Social Creative (2.5 days a week)
för 1 dag sedanHybridKreativt arbete, media och text
Social Executive
för 1 dag sedanDistansFöretagsledning och chefer
Amazon Content Manager (Seller & Vendor Central) (w/m/d)
för 2 dagar sedanMarknadsföring och kommunikationTyska krävs
Creative Artworker
för 2 dagar sedanMellannivåKreativt arbete, media och text
Integrated Designer
för 9 dagar sedanMellannivåKreativt arbete, media och text
Director of Social & Creator
för 15 dagar sedanHybridStaffFöretagsledning och chefer
Content Strategist & AI Copy Lead
för 17 dagar sedanHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Traffic & Project Manager (Nederlands/Vlaams & Frans)
för 17 dagar sedanProjekt- och programledningNederländska krävsFranska krävs
Traffic & Project Manager (courant en flamand et en français)
för 17 dagar sedanOperations och administrationNederländska krävsFranska krävs
Product Marketing Manager - UK - 6 months
för 21 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Social Media Content Creator (H/F)
för 21 dagar sedanMarknadsföring och kommunikationFR
Assistant Communications Delivery Manager
för 22 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Assistant Communications Delivery Manager
för 22 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Assistant Communications Delivery Manager
för 22 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Assistant Communications Content Manager
för 22 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Assistant Communications Content Manager
för 22 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Assistant Communications Content Manager
för 22 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Communication Design Internship
för 23 dagar sedanJunior
Localisation Project Coordinator
för 23 dagar sedanHybridKreativt arbete, media och text
Senior Account & Project Manager
för 25 dagar sedanDistansSeniorProjekt- och programledning
Finance ERP Business Analyst
för 28 dagar sedanPå platsMellannivåOperations och administration
Traffic & Project Manager (Flemish & French)
för 29 dagar sedanSeniorProjekt- och programledningFranska krävs
Datans aktualitet
44 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:09 UTC, innehåll 768449 byte.