OLIVER - APAC
27 lediga tjänster10 % distansIndienVietnamFilippinerna
Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 4 % av 27 tjänster
Marknadsföring och kommunikation32%
Försäljning19%
Kreativt arbete, media och text19%
Produkt och design10%
IT-support och administration3%
Ekonomi och juridik3%
Projekt- och programledning3%
Övrigt3%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 27 tjänster i sökningen
31jobb, senaste 30 dagarna
12nya, senaste 7 dagarna
27unika tjänster (1.1 annonser vardera)
9publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
49lediga på jobbsidan, oavsett ålder
23medianålder, dagar
3%IT (1)
0%i Europa (0)
10%distans
0%med lön
Storlekssignal: 49 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 238 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
På plats19 · 61%
Hybrid9 · 29%
Distans3 · 10%
Senioritet
Senior17 · 55%
Mellannivå10 · 32%
Staff3 · 10%
Roll
Marknadsföring och kommunikation10 · 32%
Försäljning6 · 19%
Kreativt arbete, media och text6 · 19%
Produkt och design3 · 10%
Strategi, rådgivning och analys1 · 3%
Ekonomi och juridik1 · 3%
IT-support och administration1 · 3%
Projekt- och programledning1 · 3%
Länder
Indien19
Vietnam4
Filippinerna2
Kina2
Malaysia1
Singapore1
Thailand1
Indonesien1
Städer
Mumbai19
Ho Chi Minh City4
Manila2
Kuala Lumpur1
Bangkok1
Jakarta1
Jobb de senaste 30 dagarna
SEO Lead
för 13 tim sedanDistansSeniorMarknadsföring och kommunikation
Senior Account Executive
för 13 tim sedanHybridSeniorFörsäljning
Senior Art Director
för 13 tim sedanPå platsStaffKreativt arbete, media och text
Motion Graphic Designer
för 20 tim sedanPå platsMellannivåProdukt och design
Senior Designer
för 20 tim sedanPå platsSeniorKreativt arbete, media och text
Senior Influencer Manager
för 20 tim sedanPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation
Beauty Editor / Content Strategist (Brand Lead)
för 21 tim sedanPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation
Brand Lead
för 21 tim sedanPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation
Brand Lead
för 21 tim sedanPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation
GenAI Strategist
för 2 dagar sedanHybridMellannivåStrategi, rådgivning och analys
Lead, Master Brand Social – YouTube India (via Oliver)
för 2 dagar sedanDistansSeniorMarknadsföring och kommunikation
Accountant
för 2 dagar sedanPå platsMellannivåEkonomi och juridik
Senior Account Manager
för 7 dagar sedanHybridSeniorFörsäljning
Senior IT Manager
för 7 dagar sedanPå platsSeniorIT-support och administration
Integrated Designer
för 7 dagar sedanHybridMellannivåKreativt arbete, media och text
Regional Digital Project Manager
för 7 dagar sedanHybridSeniorProjekt- och programledning
Account Director
för 14 dagar sedanHybridStaffFörsäljning
Account Executive
för 14 dagar sedanHybridFörsäljning
Social Content Writer (Brand Journalist)
för 14 dagar sedanHybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation
GenAI Account Executive
för 14 dagar sedanPå platsMellannivåFörsäljning
Gen AI Senior Motion Creator
för 16 dagar sedanPå platsSenior
Senior Account Manager/Project Manager
för 18 dagar sedanHybridSeniorFörsäljning
Brand Lead
för 23 dagar sedanPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation
Social Media Manager
för 23 dagar sedanPå platsMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Copywriter
för 23 dagar sedanPå platsMellannivåKreativt arbete, media och text
Motion Graphic Designer
för 23 dagar sedanPå platsMellannivåProdukt och design
Graphic Designer
för 23 dagar sedanPå platsMellannivåProdukt och design
Senior Designer
för 23 dagar sedanPå platsSeniorKreativt arbete, media och text
Senior Influencer Marketing Manager
för 23 dagar sedanPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation
Associate Creative Director (Art)
för 24 dagar sedanPå platsStaffKreativt arbete, media och text
New Business Manager
för 29 dagar sedanDistansSeniorFöretagsledning och chefer
Datans aktualitet
107 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 03:13 UTC, innehåll 1369899 byte.