Power Digital
26 lediga tjänster100 % distansColombiaNicaraguaArgentina
AI och dataIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 15 % av 26 tjänster
Marknadsföring och kommunikation25%
IT-support och administration15%
Strategi, rådgivning och analys13%
Företagsledning och chefer13%
Operations och administration12%
Kreativt arbete, media och text10%
Customer success och support8%
Försäljning2%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 26 tjänster i sökningen
63jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
26unika tjänster (2.4 annonser vardera)
31publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
243lediga på jobbsidan, oavsett ålder
61medianålder, dagar
16%IT (10)
5%i Europa (3)
100%distans
0%med lön
Storlekssignal: 243 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 974 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans63 · 100%
Senioritet
Mellannivå16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Ledningsgrupp (C-nivå)7 · 11%
Staff3 · 5%
Roll
Marknadsföring och kommunikation17 · 27%
Företagsledning och chefer9 · 14%
IT-support och administration9 · 14%
Strategi, rådgivning och analys8 · 13%
Operations och administration7 · 11%
Kreativt arbete, media och text6 · 10%
Customer success och support5 · 8%
Försäljning1 · 2%
Länder
Colombia21
Nicaragua15
Argentina14
Mexiko13
Brasilien13
Ecuador12
Costa Rica10
Chile10
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
Digital Marketing Intern
för 4 tim sedanDistansJuniorMarknadsföring och kommunikation
Digital Marketing Intern
för 4 tim sedanDistansJuniorMarknadsföring och kommunikation
Group Director, Consumer Services
för 5 tim sedanDistansendast USAStaffFöretagsledning och chefer
Associate Audience Analyst
för 11 tim sedanDistansJuniorStrategi, rådgivning och analys
Paid Media Strategist, Fashion
för 9 dagar sedanDistansendast USAMellannivåMarknadsföring och kommunikation
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
för 14 dagar sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)IT-support och administration
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
för 14 dagar sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)IT-support och administration
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
för 14 dagar sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)IT-support och administration
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
för 14 dagar sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)IT-support och administration
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
för 14 dagar sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)IT-support och administration
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
för 14 dagar sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)IT-support och administration
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
för 14 dagar sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)IT-support och administration
Data Operations Lead, B2B
för 14 dagar sedanDistansSeniorOperations och administration
Data Operations Lead, B2B
för 14 dagar sedanDistansSeniorOperations och administration
Data Operations Lead, B2B
för 14 dagar sedanDistansSeniorOperations och administration
Data Operations Lead, B2B
för 14 dagar sedanDistansSeniorOperations och administration
Data Operations Lead, B2B
för 14 dagar sedanDistansSeniorOperations och administration
Data Operations Lead, B2B
för 14 dagar sedanDistansSeniorOperations och administration
Data Operations Lead, B2B
för 14 dagar sedanDistansSeniorOperations och administration
Account Manager, CRO
för 15 dagar sedanDistansMellannivåFörsäljning
Data Access Manager
för 16 dagar sedanDistansFöretagsledning och chefer
Data Access Manager
för 16 dagar sedanDistansFöretagsledning och chefer
Data Access Manager
för 16 dagar sedanDistansFöretagsledning och chefer
Data Access Manager
för 16 dagar sedanDistansFöretagsledning och chefer
Data Access Manager
för 16 dagar sedanDistansFöretagsledning och chefer
Data Access Manager
för 16 dagar sedanDistansFöretagsledning och chefer
Creative Strategist, B2B
för 17 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Creative Strategist, B2B
för 17 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Creative Strategist, B2B
för 17 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Creative Strategist, B2B
för 17 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Creative Strategist, B2B
för 17 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Creative Strategist, B2B
för 17 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Director, Events & Experiences
för 17 dagar sedanDistansendast USAStaffFöretagsledning och chefer
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
för 17 dagar sedanDistansSeniorMarknadsföring och kommunikation
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
för 17 dagar sedanDistansSeniorMarknadsföring och kommunikation
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
för 17 dagar sedanDistansSeniorMarknadsföring och kommunikation
Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
för 17 dagar sedanDistansSeniorMarknadsföring och kommunikation
Paid Media Strategist, Fashion
för 17 dagar sedanDistansMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
för 17 dagar sedanDistansSeniorMarknadsföring och kommunikation
Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
för 17 dagar sedanDistansSeniorMarknadsföring och kommunikation
CPG Senior Paid Advertising Strategist, Client Experience
för 17 dagar sedanDistansSeniorCustomer success och support
CPG Senior Paid Advertising Strategist, Client Experience
för 17 dagar sedanDistansSeniorCustomer success och support
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
för 17 dagar sedanDistansMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
för 17 dagar sedanDistansMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Fashion Paid Advertising Strategist
för 17 dagar sedanDistansMellannivåStrategi, rådgivning och analys
Fashion Paid Advertising Strategist
för 17 dagar sedanDistansMellannivåStrategi, rådgivning och analys
Fashion Paid Advertising Strategist
för 17 dagar sedanDistansMellannivåStrategi, rådgivning och analys
Fashion Paid Advertising Strategist
för 17 dagar sedanDistansMellannivåStrategi, rådgivning och analys
CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
för 17 dagar sedanDistansMellannivåCustomer success och support
CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
för 17 dagar sedanDistansMellannivåCustomer success och support
Datans aktualitet
105 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 02:13 UTC, innehåll 3113644 byte.