TransferGo
6 lediga tjänsterLitauenPolen
Fintech och betalningarMjukvaruproduktföretagIT-andel 0 % av 6 tjänster
Marknadsföring och kommunikation60%
Ekonomi och juridik20%
Operations och administration10%
Företagsledning och chefer10%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 6 tjänster i sökningen
10jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1.7 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
10lediga på jobbsidan, oavsett ålder
21medianålder, dagar
0%IT (0)
100%i Europa (10)
0%distans
100%med lön
Storlekssignal: 10 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 28 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid10 · 100%
Senioritet
Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Ledningsgrupp (C-nivå)1 · 10%
Mellannivå1 · 10%
Roll
Marknadsföring och kommunikation6 · 60%
Ekonomi och juridik2 · 20%
Företagsledning och chefer1 · 10%
Operations och administration1 · 10%
Länder
Litauen6
Polen4
Städer
Vilnius6
Warsaw2
Kraków2
Jobb de senaste 30 dagarna
Junior Finance & Accounting Specialist
för 15 tim sedanEUR 1 370–1 710 / månadHybridJuniorEkonomi och juridik
CRM Manager
för 20 tim sedanEUR 3 030–4 500 / månadHybridMarknadsföring och kommunikation
CRM Manager
för 20 tim sedanPLN 11,8K / månadHybridMarknadsföring och kommunikation
CRM Manager
för 20 tim sedanPLN 11,8K / månadHybridMarknadsföring och kommunikation
Chief Commercial Officer
för 16 dagar sedanEUR 10,7K–16,1K / månadHybridLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Executive Team Assistant
för 21 dagar sedanEUR 3 030–4 550 / månadHybridOperations och administration
Organic Growth Lead
för 21 dagar sedanPLN 14,9K–22,4K / månadHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Organic Growth Lead
för 22 dagar sedanPLN 14,9K–22,4K / månadHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Organic Growth Lead
för 22 dagar sedanEUR 3 850–5 770 / månadHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Regulatory Compliance and Reporting Manager
för 28 dagar sedanEUR 4 300–6 400 / månadHybridMellannivåEkonomi och juridik
Datans aktualitet
16 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:22 UTC, innehåll 123076 byte.