RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in

← tillbaka

TransferGo

6 lediga tjänsterLitauenPolen

Fintech och betalningarMjukvaruproduktföretagIT-andel 0 % av 6 tjänster

Marknadsföring och kommunikation60%
Ekonomi och juridik20%
Operations och administration10%
Företagsledning och chefer10%
10jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1.7 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
10lediga på jobbsidan, oavsett ålder
21medianålder, dagar
0%IT (0)
100%i Europa (10)
0%distans
100%med lön

Storlekssignal: 10 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 28 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
091
109

Arbetsplats

Hybrid10 · 100%

Senioritet

Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Ledningsgrupp (C-nivå)1 · 10%
Mellannivå1 · 10%

Roll

Marknadsföring och kommunikation6 · 60%
Ekonomi och juridik2 · 20%
Företagsledning och chefer1 · 10%
Operations och administration1 · 10%

Länder

Litauen6
Polen4

Städer

Vilnius6
Warsaw2
Kraków2

Jobb de senaste 30 dagarna

TransferGo·Fintech och betalningar·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 1 370–1 710 / månadHybridJuniorEkonomi och juridik

CRM Manager

för 20 tim sedan
TransferGo·Fintech och betalningar·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3 030–4 500 / månadHybridMarknadsföring och kommunikation

CRM Manager

för 20 tim sedan
TransferGo·Fintech och betalningar·Warsaw, Polandoriginal ↗
PLN 11,8K / månadHybridMarknadsföring och kommunikation

CRM Manager

för 20 tim sedan
TransferGo·Fintech och betalningar·Kraków, Polandoriginal ↗
PLN 11,8K / månadHybridMarknadsföring och kommunikation

Chief Commercial Officer

för 16 dagar sedan
TransferGo·Fintech och betalningar·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 10,7K–16,1K / månadHybridLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer

Executive Team Assistant

för 21 dagar sedan
TransferGo·Fintech och betalningar·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3 030–4 550 / månadHybridOperations och administration

Organic Growth Lead

för 21 dagar sedan
TransferGo·Fintech och betalningar·Warsaw, Polandoriginal ↗
PLN 14,9K–22,4K / månadHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation

Organic Growth Lead

för 22 dagar sedan
TransferGo·Fintech och betalningar·Kraków, Polandoriginal ↗
PLN 14,9K–22,4K / månadHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation

Organic Growth Lead

för 22 dagar sedan
TransferGo·Fintech och betalningar·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 3 850–5 770 / månadHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
TransferGo·Fintech och betalningar·Vilnius, Lithuaniaoriginal ↗
EUR 4 300–6 400 / månadHybridMellannivåEkonomi och juridik

Datans aktualitet

16 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:22 UTC, innehåll 123076 byte.