Twist Bioscience
20 lediga tjänster15 % distansUSAKina
Tillverkning och hårdvaraIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 10 % av 20 tjänster
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik20%
Försäljning15%
Företagsledning och chefer15%
Operations och administration10%
Ekonomi och juridik10%
QA och testning5%
Customer success och support5%
Övrigt10%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 20 tjänster i sökningen
20jobb, senaste 30 dagarna
2nya, senaste 7 dagarna
20unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-14)
42lediga på jobbsidan, oavsett ålder
32medianålder, dagar
10%IT (2)
0%i Europa (0)
15%distans
60%med lön
Storlekssignal: 42 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1346 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven17 · 85%
Distans3 · 15%
Senioritet
Senior9 · 45%
Staff5 · 25%
Junior3 · 15%
Mellannivå1 · 5%
Ledningsgrupp (C-nivå)1 · 5%
Roll
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik4 · 20%
Försäljning3 · 15%
Företagsledning och chefer3 · 15%
Operations och administration2 · 10%
Ekonomi och juridik2 · 10%
Mjukvaruutveckling (allmänt)1 · 5%
QA och testning1 · 5%
Customer success och support1 · 5%
Länder
USA18
Kina2
Städer
South San Francisco10
Portland4
Guangzhou2
San Francisco1
Jobb de senaste 30 dagarna
Account Manager, DNA Synthesis - SouthEast
för 11 tim sedanDistansendast USASeniorFörsäljning
Business Lead Data Governance Office
för 3 dagar sedanUSD 130,7K–192,2K / årSenior
Shipping Coordinator
för 7 dagar sedanUSD 24–26 / timmeJuniorOperations och administration
USD 233K–271K / årSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)
Director, Security and Compliance
för 8 dagar sedanUSD 251,3K–265,6K / årStaffEkonomi och juridik
Sr. Financial Analyst, Corporate FP&A
för 9 dagar sedanUSD 119K–146,5K / årSeniorEkonomi och juridik
QA Associate II
för 9 dagar sedanJuniorQA och testning
Manager, Quality Management Systems
för 9 dagar sedanUSD 150K–175K / årStaffFöretagsledning och chefer
Manufacturing Lead, IgG Production
för 10 dagar sedanSeniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Manufacturing Associate - Kitting (Temp)
för 14 dagar sedanJuniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Customer Success Specialist
för 15 dagar sedanUSD 87K–110K / årDistansendast USAMellannivåCustomer success och support
Manager, Sales - DSPS - WEST
för 16 dagar sedanUSD 167K–195K / årDistansendast USAStaffFörsäljning
Sr Director, Commercial Operations
för 16 dagar sedanUSD 224K–289K / årStaffOperations och administration
VP, Global Support
för 16 dagar sedanUSD 281K–320K / årLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Sr Staff Mechanical Engineer
för 17 dagar sedanStaffIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Sr Bioinformatics Scientist
för 21 dagar sedanUSD 135K–173K / årSeniorVetenskap och forskning
Sr NGS Sales Specialist - SF
för 21 dagar sedanUSD 140K–175K / årSeniorFörsäljning
Supplier Quality Engineer – Plastics, China
för 24 dagar sedanSeniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Staff Technical Category Manager – Plastics (Technical CBM)
för 24 dagar sedanSeniorFöretagsledning och chefer
Datans aktualitet
94 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:14 UTC, innehåll 368039 byte.