WITHIN
12 lediga tjänster12 % distansUSAColombiaMexiko
E-handel och detaljhandelIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 12 tjänster
Företagsledning och chefer38%
Marknadsföring och kommunikation21%
Kreativt arbete, media och text17%
Strategi, rådgivning och analys12%
Försäljning8%
Operations och administration4%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 12 tjänster i sökningen
24jobb, senaste 30 dagarna
3nya, senaste 7 dagarna
12unika tjänster (2 annonser vardera)
10publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
82lediga på jobbsidan, oavsett ålder
175medianålder, dagar
0%IT (0)
4%i Europa (1)
12%distans
33%med lön
Storlekssignal: 82 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1151 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven17 · 71%
Hybrid4 · 17%
Distans3 · 12%
Senioritet
Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Mellannivå1 · 4%
Roll
Företagsledning och chefer9 · 38%
Marknadsföring och kommunikation5 · 21%
Kreativt arbete, media och text4 · 17%
Strategi, rådgivning och analys3 · 12%
Försäljning2 · 8%
Operations och administration1 · 4%
Länder
USA9
Colombia7
Mexiko7
Tyskland1
Storbritannien1
Städer
Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1
Jobb de senaste 30 dagarna
Community Manager (Freelancer)
för 1 dag sedanMarknadsföring och kommunikation
Operations Associate
för 2 dagar sedanHybridJuniorOperations och administration
Senior Creative Lead
för 3 dagar sedanSeniorKreativt arbete, media och text
Senior Programmatic Strategist
för 7 dagar sedanUSD 1–95K / årSeniorStrategi, rådgivning och analys
Google Ad Senior Manager
för 7 dagar sedanUSD 1–95K / årStaffFöretagsledning och chefer
Google Ad Manager
för 7 dagar sedanUSD 1–95K / årFöretagsledning och chefer
Digital Associate Director
för 7 dagar sedanUSD 62,4K–220K / årHybridStaffFöretagsledning och chefer
Pitch Deck Designer - Freelance
för 7 dagar sedanDistansMellannivåKreativt arbete, media och text
AI Creative Specialist - Freelance
för 8 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
AI Creative Specialist - Freelance
för 8 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Community Manager (Freelancer)
för 16 dagar sedanMarknadsföring och kommunikation
Community Manager (Freelancer)
för 16 dagar sedanMarknadsföring och kommunikation
Paid Media Director - Europe
för 17 dagar sedanStaffMarknadsföring och kommunikation
Telehealth Paid Media Director
för 17 dagar sedanUSD 63,9K–135K / årHybridStaffMarknadsföring och kommunikation
Senior Programmatic Strategist
för 17 dagar sedanSeniorStrategi, rådgivning och analys
Senior Programmatic Strategist
för 17 dagar sedanSeniorStrategi, rådgivning och analys
Google Ad Senior Manager
för 17 dagar sedanStaffFöretagsledning och chefer
Google Ad Senior Manager
för 17 dagar sedanUSD 3–120K / årStaffFöretagsledning och chefer
Google Ad Senior Manager
för 17 dagar sedanStaffFöretagsledning och chefer
Google Ad Manager
för 17 dagar sedanFöretagsledning och chefer
Google Ad Manager
för 17 dagar sedanUSD 3–120K / årFöretagsledning och chefer
Google Ad Manager
för 17 dagar sedanFöretagsledning och chefer
Creative Account Manager
för 18 dagar sedanFörsäljning
Creative Account Manager - NYC
för 22 dagar sedanUSD 62,4K–110K / årHybridFörsäljning
Datans aktualitet
16 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:15 UTC, innehåll 1297347 byte.