RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← tillbaka

WITHIN

12 lediga tjänster12 % distansUSAColombiaMexiko

E-handel och detaljhandelIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 12 tjänster

Företagsledning och chefer38%
Marknadsföring och kommunikation21%
Kreativt arbete, media och text17%
Strategi, rådgivning och analys12%
Försäljning8%
Operations och administration4%
24jobb, senaste 30 dagarna
3nya, senaste 7 dagarna
12unika tjänster (2 annonser vardera)
10publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
82lediga på jobbsidan, oavsett ålder
175medianålder, dagar
0%IT (0)
4%i Europa (1)
12%distans
33%med lön

Storlekssignal: 82 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1151 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

111
120
015
024
030
040
052
064
072
082
098
1024

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven17 · 71%
Hybrid4 · 17%
Distans3 · 12%

Senioritet

Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Mellannivå1 · 4%

Roll

Företagsledning och chefer9 · 38%
Marknadsföring och kommunikation5 · 21%
Kreativt arbete, media och text4 · 17%
Strategi, rådgivning och analys3 · 12%
Försäljning2 · 8%
Operations och administration1 · 4%

Länder

USA9
Colombia7
Mexiko7
Tyskland1
Storbritannien1

Städer

Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1

Jobb de senaste 30 dagarna

WITHIN·E-handel och detaljhandel·New York Cityoriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation

Operations Associate

för 2 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Bogotá, Bogota D.C., Colombiaoriginal ↗
HybridJuniorOperations och administration

Senior Creative Lead

för 3 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
SeniorKreativt arbete, media och text
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Dallas-Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 1–95K / årSeniorStrategi, rådgivning och analys

Google Ad Senior Manager

för 7 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Dallas-Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 1–95K / årStaffFöretagsledning och chefer

Google Ad Manager

för 7 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Dallas-Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 1–95K / årFöretagsledning och chefer

Digital Associate Director

för 7 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Dallas-Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 62,4K–220K / årHybridStaffFöretagsledning och chefer
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
DistansMellannivåKreativt arbete, media och text
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Colombiaoriginal ↗
DistansKreativt arbete, media och text
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
DistansKreativt arbete, media och text
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Mexico Cityoriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation

Paid Media Director - Europe

för 17 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·London, Berlinoriginal ↗
StaffMarknadsföring och kommunikation
WITHIN·E-handel och detaljhandel·New York Cityoriginal ↗
USD 63,9K–135K / årHybridStaffMarknadsföring och kommunikation
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning och analys
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning och analys

Google Ad Senior Manager

för 17 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
StaffFöretagsledning och chefer

Google Ad Senior Manager

för 17 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·New York Cityoriginal ↗
USD 3–120K / årStaffFöretagsledning och chefer

Google Ad Senior Manager

för 17 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
StaffFöretagsledning och chefer

Google Ad Manager

för 17 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Mexico City, Mexicooriginal ↗
Företagsledning och chefer

Google Ad Manager

för 17 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·New York Cityoriginal ↗
USD 3–120K / årFöretagsledning och chefer

Google Ad Manager

för 17 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
Företagsledning och chefer

Creative Account Manager

för 18 dagar sedan
WITHIN·E-handel och detaljhandel·Bogota, Colombiaoriginal ↗
Försäljning
WITHIN·E-handel och detaljhandel·New York City, New Yorkoriginal ↗
USD 62,4K–110K / årHybridFörsäljning

Datans aktualitet

16 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:15 UTC, innehåll 1297347 byte.