Wrike
8 lediga tjänster55 % distansCypernTjeckienEstland
Företagsmjukvara (SaaS)MjukvaruproduktföretagIT-andel 25 % av 8 tjänster
Produkt och design35%
Företagsledning och chefer25%
IT-säkerhet10%
Customer success och support10%
Mjukvaruutveckling (allmänt)10%
Försäljning5%
Strategi, rådgivning och analys5%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 8 tjänster i sökningen
20jobb, senaste 30 dagarna
11nya, senaste 7 dagarna
8unika tjänster (2.5 annonser vardera)
7publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
66lediga på jobbsidan, oavsett ålder
105medianålder, dagar
20%IT (4)
90%i Europa (18)
55%distans
5%med lön
Storlekssignal: 66 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1450 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans11 · 55%
Hybrid9 · 45%
Senioritet
Senior11 · 55%
Staff5 · 25%
Roll
Produkt och design7 · 35%
Företagsledning och chefer5 · 25%
Customer success och support2 · 10%
IT-säkerhet2 · 10%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 10%
Strategi, rådgivning och analys1 · 5%
Försäljning1 · 5%
Länder
Cypern5
Tjeckien4
Estland3
Japan1
Frankrike1
Portugal1
Spanien1
Litauen1
Städer
Nicosia4
Prague3
Tokyo1
Rennes1
Jobb de senaste 30 dagarna
Solutions Consultant
för 1 dag sedanHybridStrategi, rådgivning och analys
Lead Identity & Access Management Specialist
för 1 dag sedanHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Lead Identity & Access Management Specialist
för 1 dag sedanHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
för 2 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
för 2 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
för 2 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
för 2 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
för 2 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
för 2 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
för 2 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Strategic Account Executive 8
för 3 dagar sedanUSD 255K–300K / årDistansendast USAFörsäljning
Customer Success Manager
för 16 dagar sedanHybridSeniorCustomer success och support
Customer Success Manager
för 17 dagar sedanDistansSeniorCustomer success och support
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
för 23 dagar sedanHybridStaffFöretagsledning och chefer
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
för 23 dagar sedanHybridStaffFöretagsledning och chefer
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
för 23 dagar sedanDistansStaffFöretagsledning och chefer
Business Systems Security Analyst
för 26 dagar sedanDistansIT-säkerhet
Business Systems Security Analyst
för 26 dagar sedanHybridIT-säkerhet
Software Engineering Manager
för 28 dagar sedanHybridStaffMjukvaruutveckling (allmänt)
Software Engineering Manager
för 28 dagar sedanHybridStaffMjukvaruutveckling (allmänt)
Datans aktualitet
160 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:14 UTC, innehåll 1092599 byte.