RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad nyss
Svenska
Logga in
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← tillbaka

Wrike

8 lediga tjänster55 % distansCypernTjeckienEstland

Företagsmjukvara (SaaS)MjukvaruproduktföretagIT-andel 25 % av 8 tjänster

Produkt och design35%
Företagsledning och chefer25%
IT-säkerhet10%
Customer success och support10%
Mjukvaruutveckling (allmänt)10%
Försäljning5%
Strategi, rådgivning och analys5%
20jobb, senaste 30 dagarna
11nya, senaste 7 dagarna
8unika tjänster (2.5 annonser vardera)
7publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
66lediga på jobbsidan, oavsett ålder
105medianålder, dagar
20%IT (4)
90%i Europa (18)
55%distans
5%med lön

Storlekssignal: 66 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1450 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

111
120
013
024
030
040
054
069
077
083
0911
1013

Arbetsplats

Distans11 · 55%
Hybrid9 · 45%

Senioritet

Senior11 · 55%
Staff5 · 25%

Roll

Produkt och design7 · 35%
Företagsledning och chefer5 · 25%
Customer success och support2 · 10%
IT-säkerhet2 · 10%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 10%
Strategi, rådgivning och analys1 · 5%
Försäljning1 · 5%

Länder

Cypern5
Tjeckien4
Estland3
Japan1
Frankrike1
Portugal1
Spanien1
Litauen1

Städer

Nicosia4
Prague3
Tokyo1
Rennes1

Jobb de senaste 30 dagarna

Solutions Consultant

för 1 dag sedan
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Tokyooriginal ↗
HybridStrategi, rådgivning och analys
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Rennesoriginal ↗
HybridSeniorFöretagsledning och chefer
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Pragueoriginal ↗
HybridSeniorFöretagsledning och chefer
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Portugal - Remoteoriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Spain - Remoteoriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Lithuania - Remoteoriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Poland - Remoteoriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Estonia - Remoteoriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Cyprus - Remoteoriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Czech Republic - Remoteoriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·US - Remoteoriginal ↗
USD 255K–300K / årDistansendast USAFörsäljning

Customer Success Manager

för 16 dagar sedan
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Nicosiaoriginal ↗
HybridSeniorCustomer success och support

Customer Success Manager

för 17 dagar sedan
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Estonia - Remoteoriginal ↗
DistansSeniorCustomer success och support
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Nicosiaoriginal ↗
HybridStaffFöretagsledning och chefer
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Pragueoriginal ↗
HybridStaffFöretagsledning och chefer
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Ireland - Remoteoriginal ↗
DistansStaffFöretagsledning och chefer
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Estonia - Remoteoriginal ↗
DistansIT-säkerhet
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Nicosiaoriginal ↗
HybridIT-säkerhet

Software Engineering Manager

för 28 dagar sedan
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Pragueoriginal ↗
HybridStaffMjukvaruutveckling (allmänt)

Software Engineering Manager

för 28 dagar sedan
Wrike·Företagsmjukvara (SaaS)·Nicosiaoriginal ↗
HybridStaffMjukvaruutveckling (allmänt)

Datans aktualitet

160 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:14 UTC, innehåll 1092599 byte.