Amwins Global Risks
6 lediga tjänster14 % distansStorbritannien
Bank, försäkring och finansIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 6 tjänster
Customer success och support57%
Ekonomi och juridik29%
Marknadsföring och kommunikation14%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 6 tjänster i sökningen
7jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1.2 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-14)
10lediga på jobbsidan, oavsett ålder
16medianålder, dagar
0%IT (0)
86%i Europa (6)
14%distans
0%med lön
Storlekssignal: 10 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 144 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven5 · 71%
Distans1 · 14%
Hybrid1 · 14%
Senioritet
inga data
Roll
Customer success och support4 · 57%
Ekonomi och juridik2 · 29%
Marknadsföring och kommunikation1 · 14%
Länder
Storbritannien6
Städer
Cheltenham5
London1
Jobb de senaste 30 dagarna
Development Underwriter
för 18 tim sedanDistansEkonomi och juridik
Customer success och support
Client Services Technician - North America Property Claims
för 9 dagar sedanCustomer success och support
Client Services Technician - International Claims
för 9 dagar sedanCustomer success och support
Marketing Coordinator
för 16 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Client Services Technician - Entry
för 16 dagar sedanCustomer success och support
Assistant Treasury Accountant - FTC
för 22 dagar sedanEkonomi och juridik
Datans aktualitet
16 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:23 UTC, innehåll 331695 byte.