RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 5 min sedan
Svenska
Logga in
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tillbaka

Amwins Global Risks

6 lediga tjänster14 % distansStorbritannien

Bank, försäkring och finansIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 6 tjänster

Customer success och support57%
Ekonomi och juridik29%
Marknadsföring och kommunikation14%
7jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1.2 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-14)
10lediga på jobbsidan, oavsett ålder
16medianålder, dagar
0%IT (0)
86%i Europa (6)
14%distans
0%med lön

Storlekssignal: 10 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 144 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
062
070
081
090
107

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven5 · 71%
Distans1 · 14%
Hybrid1 · 14%

Senioritet

inga data

Roll

Customer success och support4 · 57%
Ekonomi och juridik2 · 29%
Marknadsföring och kommunikation1 · 14%

Länder

Storbritannien6

Städer

Cheltenham5
London1

Jobb de senaste 30 dagarna

Development Underwriter

för 18 tim sedan
Amwins Global Risks·Bank, försäkring och finans·Remoteoriginal ↗
DistansEkonomi och juridik
Amwins Global Risks·Bank, försäkring och finans·Cheltenhamoriginal ↗
Customer success och support
Amwins Global Risks·Bank, försäkring och finans·Cheltenhamoriginal ↗
Customer success och support
Amwins Global Risks·Bank, försäkring och finans·Cheltenhamoriginal ↗
Customer success och support

Marketing Coordinator

för 16 dagar sedan
Amwins Global Risks·Bank, försäkring och finans·Londonoriginal ↗
HybridMarknadsföring och kommunikation
Amwins Global Risks·Bank, försäkring och finans·Cheltenhamoriginal ↗
Customer success och support
Amwins Global Risks·Bank, försäkring och finans·Cheltenhamoriginal ↗
Ekonomi och juridik

Datans aktualitet

16 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:23 UTC, innehåll 331695 byte.