Castlery
12 lediga tjänster8 % distansSingaporeMalaysiaAustralien
Fastigheter, bygg och proptechIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 12 tjänster
Marknadsföring och kommunikation33%
Kreativt arbete, media och text25%
Operations och administration17%
Försäljning8%
Ekonomi och juridik8%
Produkt och design8%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 12 tjänster i sökningen
12jobb, senaste 30 dagarna
2nya, senaste 7 dagarna
12unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-14)
35lediga på jobbsidan, oavsett ålder
53medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
8%distans
0%med lön
Storlekssignal: 35 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 161 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven11 · 92%
Distans1 · 8%
Senioritet
Senior6 · 50%
Mellannivå1 · 8%
Junior1 · 8%
Staff1 · 8%
Roll
Marknadsföring och kommunikation4 · 33%
Kreativt arbete, media och text3 · 25%
Operations och administration2 · 17%
Försäljning1 · 8%
Produkt och design1 · 8%
Ekonomi och juridik1 · 8%
Länder
Singapore8
Malaysia3
Australien1
Städer
Johor Bahru3
Sydney1
Jobb de senaste 30 dagarna
Senior Brand & Content Strategist
för 2 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Casual Sales Specialist, Sydney
för 2 dagar sedanFörsäljning
Category Growth Senior Specialist
för 8 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Lead UI/UX Designer
för 10 dagar sedanSeniorProdukt och design
Warehouse Assistant
för 10 dagar sedanMellannivåOperations och administration
Finance Business Partner, Supply Chain
för 10 dagar sedanSeniorEkonomi och juridik
E-Commerce Intern
för 10 dagar sedanJuniorMarknadsföring och kommunikation
Video Editor & Motion Designer
för 17 dagar sedanKreativt arbete, media och text
Specialist, Performance Marketing (North America)
för 18 dagar sedanMarknadsföring och kommunikation
Senior Logistics Operations Specialist
för 19 dagar sedanDistansSeniorOperations och administration
Senior Store Concept Designer
för 23 dagar sedanSeniorKreativt arbete, media och text
Lead, Art Director
för 23 dagar sedanStaffKreativt arbete, media och text
Datans aktualitet
15 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:23 UTC, innehåll 343025 byte.