RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in

← tillbaka

Castlery

12 lediga tjänster8 % distansSingaporeMalaysiaAustralien

Fastigheter, bygg och proptechIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 12 tjänster

Marknadsföring och kommunikation33%
Kreativt arbete, media och text25%
Operations och administration17%
Försäljning8%
Ekonomi och juridik8%
Produkt och design8%
12jobb, senaste 30 dagarna
2nya, senaste 7 dagarna
12unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-14)
35lediga på jobbsidan, oavsett ålder
53medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
8%distans
0%med lön

Storlekssignal: 35 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 161 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
051
063
074
0810
097
1010

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven11 · 92%
Distans1 · 8%

Senioritet

Senior6 · 50%
Mellannivå1 · 8%
Junior1 · 8%
Staff1 · 8%

Roll

Marknadsföring och kommunikation4 · 33%
Kreativt arbete, media och text3 · 25%
Operations och administration2 · 17%
Försäljning1 · 8%
Produkt och design1 · 8%
Ekonomi och juridik1 · 8%

Länder

Singapore8
Malaysia3
Australien1

Städer

Johor Bahru3
Sydney1

Jobb de senaste 30 dagarna

Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
Försäljning
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation

Lead UI/UX Designer

för 10 dagar sedan
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorProdukt och design

Warehouse Assistant

för 10 dagar sedan
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaoriginal ↗
MellannivåOperations och administration
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorEkonomi och juridik

E-Commerce Intern

för 10 dagar sedan
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
JuniorMarknadsföring och kommunikation
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaoriginal ↗
Kreativt arbete, media och text
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaoriginal ↗
DistansSeniorOperations och administration
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
SeniorKreativt arbete, media och text

Lead, Art Director

för 23 dagar sedan
Castlery·Fastigheter, bygg och proptech·Singapore, Central, Singaporeoriginal ↗
StaffKreativt arbete, media och text

Datans aktualitet

15 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:23 UTC, innehåll 343025 byte.