NetBrain
7 lediga tjänster60 % distansUSAStorbritannienTyskland
Företagsmjukvara (SaaS)Icke-teknikföretagIT-andel 0 % av 7 tjänster
Företagsledning och chefer30%
Försäljning20%
Produkt och design20%
Ekonomi och juridik10%
Customer success och support10%
Strategi, rådgivning och analys10%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 7 tjänster i sökningen
10jobb, senaste 30 dagarna
5nya, senaste 7 dagarna
7unika tjänster (1.4 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
40lediga på jobbsidan, oavsett ålder
53medianålder, dagar
0%IT (0)
20%i Europa (2)
60%distans
50%med lön
Storlekssignal: 40 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 224 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans6 · 60%
Hybrid3 · 30%
Arbetsplats ej angiven1 · 10%
Senioritet
Ledningsgrupp (C-nivå)3 · 30%
Mellannivå2 · 20%
Staff2 · 20%
Roll
Företagsledning och chefer3 · 30%
Produkt och design2 · 20%
Försäljning2 · 20%
Strategi, rådgivning och analys1 · 10%
Ekonomi och juridik1 · 10%
Customer success och support1 · 10%
Länder
USA6
Storbritannien1
Tyskland1
Kanada1
Indien1
Städer
Toronto1
Hyderabad1
Jobb de senaste 30 dagarna
Chief Information Officer
för 14 tim sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Chief Information Officer
för 14 tim sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Chief Information Officer
för 14 tim sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Product Manager 2
för 4 dagar sedanUSD 95K–115K / årMellannivåProdukt och design
Product Manager
för 4 dagar sedanHybridMellannivåProdukt och design
Strategic Account Executive (Florida)
för 8 dagar sedanUSD 300K–330K / årDistansFörsäljning
Senior Manager, Salesforce Platform Strategy & Delivery
för 9 dagar sedanUSD 160K–180K / årDistansStaffStrategi, rådgivning och analys
Manager, Accounting
för 9 dagar sedanUSD 120K–140K / årHybridStaffEkonomi och juridik
Customer Success Manager, Networks
för 15 dagar sedanHybridCustomer success och support
Strategic Account Executive (Tennessee)
för 29 dagar sedanUSD 300K–330K / årDistansFörsäljning
Datans aktualitet
21 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:24 UTC, innehåll 807483 byte.