RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in
This page is available in English.Switch×

← tillbaka

Ocado Group

19 lediga tjänster5 % distansStorbritannienUSAPolen

E-handel och detaljhandelIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 26 % av 19 tjänster

Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik35%
Data och maskininlärning20%
Företagsledning och chefer15%
Ekonomi och juridik10%
DevOps / SRE / plattform / moln5%
Hantverk, bygg och produktion5%
Säkerhet och bevakning5%
Övrigt5%
20jobb, senaste 30 dagarna
9nya, senaste 7 dagarna
19unika tjänster (1.1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-19)
56lediga på jobbsidan, oavsett ålder
50medianålder, dagar
25%IT (5)
75%i Europa (15)
5%distans
10%med lön

Storlekssignal: 56 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1060 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
011
020
031
041
052
067
074
084
0911
1018

Arbetsplats

Hybrid11 · 55%
Arbetsplats ej angiven4 · 20%
På plats4 · 20%
Distans1 · 5%

Senioritet

Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%

Roll

Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik7 · 35%
Data och maskininlärning4 · 20%
Företagsledning och chefer3 · 15%
Ekonomi och juridik2 · 10%
Säkerhet och bevakning1 · 5%
DevOps / SRE / plattform / moln1 · 5%
Hantverk, bygg och produktion1 · 5%

Länder

Storbritannien13
USA3
Polen2
Australien1
Kanada1

Städer

Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1

Jobb de senaste 30 dagarna

Sustainability Manager

för 1 dag sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorFöretagsledning och chefer

Fire and Safety Lead

för 1 dag sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorSäkerhet och bevakning
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·London, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorData och maskininlärningJavaPython
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridFöretagsledning och chefer
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Krakow, Polandoriginal ↗
PLN 314,1K–425K / månadHybridSeniorDevOps / SRE / plattform / molnJavaScriptPythonTypeScript

Senior Data Engineer

för 2 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Krakow, Polandoriginal ↗
PLN 314,1K–425K / månadHybridSeniorData och maskininlärningJavaScriptPythonTypeScript

Technical Operator

för 4 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Sydney, Australiaoriginal ↗
Hantverk, bygg och produktion
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorEkonomi och juridik

Data Engineer

för 4 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridData och maskininlärningPythonSQL

Engineering Team Manager

för 8 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Erith, United Kingdomoriginal ↗
På platsStaffIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik

Engineering Technician

för 8 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Bristol, United Kingdomoriginal ↗
På platsIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Monroe, Ohio, United Statesoriginal ↗
SeniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik

Senior EPM Systems Manager

för 10 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorFöretagsledning och chefer
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
Junior
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Dallas, Texas, United Statesoriginal ↗
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik

Field Service Technician

för 16 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
På platsJuniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik

Senior Solutions Engineer

för 21 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Remote, United States of Americaoriginal ↗
Distansendast USASeniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorEkonomi och juridik

Engineering Technician

för 25 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Luton, United Kingdomoriginal ↗
På platsIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik

Senior Data Analyst

för 28 dagar sedan
Ocado Group·E-handel och detaljhandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorData och maskininlärningPythonRSQL

Datans aktualitet

257 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:38 UTC, innehåll 480872 byte.