Ocado Group
19 lediga tjänster5 % distansStorbritannienUSAPolen
E-handel och detaljhandelIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 26 % av 19 tjänster
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik35%
Data och maskininlärning20%
Företagsledning och chefer15%
Ekonomi och juridik10%
DevOps / SRE / plattform / moln5%
Hantverk, bygg och produktion5%
Säkerhet och bevakning5%
Övrigt5%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 19 tjänster i sökningen
20jobb, senaste 30 dagarna
9nya, senaste 7 dagarna
19unika tjänster (1.1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-19)
56lediga på jobbsidan, oavsett ålder
50medianålder, dagar
25%IT (5)
75%i Europa (15)
5%distans
10%med lön
Storlekssignal: 56 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1060 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid11 · 55%
Arbetsplats ej angiven4 · 20%
På plats4 · 20%
Distans1 · 5%
Senioritet
Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%
Roll
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik7 · 35%
Data och maskininlärning4 · 20%
Företagsledning och chefer3 · 15%
Ekonomi och juridik2 · 10%
Säkerhet och bevakning1 · 5%
DevOps / SRE / plattform / moln1 · 5%
Hantverk, bygg och produktion1 · 5%
Länder
Storbritannien13
USA3
Polen2
Australien1
Kanada1
Städer
Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1
Jobb de senaste 30 dagarna
Sustainability Manager
för 1 dag sedanHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Fire and Safety Lead
för 1 dag sedanHybridSeniorSäkerhet och bevakning
Senior Software Engineer - Data & ML
för 1 dag sedanHybridSeniorData och maskininlärningJavaPython
Analytics Manager, Central Data Products
för 1 dag sedanHybridFöretagsledning och chefer
Senior Data Platform Engineer
för 2 dagar sedanPLN 314,1K–425K / månadHybridSeniorDevOps / SRE / plattform / molnJavaScriptPythonTypeScript
Senior Data Engineer
för 2 dagar sedanPLN 314,1K–425K / månadHybridSeniorData och maskininlärningJavaScriptPythonTypeScript
Technical Operator
för 4 dagar sedanHantverk, bygg och produktion
Senior Finance Business Partner - 12 months FTC
för 4 dagar sedanHybridSeniorEkonomi och juridik
Data Engineer
för 4 dagar sedanHybridData och maskininlärningPythonSQL
Engineering Team Manager
för 8 dagar sedanPå platsStaffIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Engineering Technician
för 8 dagar sedanPå platsIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Senior Maintenance Technician- Night Shift
för 9 dagar sedanSeniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Senior EPM Systems Manager
för 10 dagar sedanHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Ocado Group Graduate Programmes: Register your Interest
för 11 dagar sedanJunior
Maintenance Engineer (Night Shift)
för 14 dagar sedanIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Service Technician
för 16 dagar sedanPå platsJuniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Senior Solutions Engineer
för 21 dagar sedanDistansendast USASeniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Commercial Senior Finance Manager
för 21 dagar sedanHybridSeniorEkonomi och juridik
Engineering Technician
för 25 dagar sedanPå platsIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Senior Data Analyst
för 28 dagar sedanHybridSeniorData och maskininlärningPythonRSQL
Datans aktualitet
257 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:38 UTC, innehåll 480872 byte.