Outside
7 lediga tjänster100 % distans
Media, underhållning och reklamIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 7 tjänster
Försäljning29%
Marknadsföring och kommunikation29%
Produkt och design14%
Hantverk, bygg och produktion14%
Övrigt14%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 7 tjänster i sökningen
7jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
7unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-01)
13lediga på jobbsidan, oavsett ålder
29medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%distans
100%med lön
Storlekssignal: 13 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 141 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans7 · 100%
Senioritet
Staff2 · 29%
Mellannivå1 · 14%
Senior1 · 14%
Roll
Marknadsföring och kommunikation2 · 29%
Försäljning2 · 29%
Produkt och design1 · 14%
Hantverk, bygg och produktion1 · 14%
Länder
inga data
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
Partner Success Guide
för 1 dag sedanUSD 55K–70K / årDistans
Director of Public Relations
för 10 dagar sedanUSD 100K–140K / årDistansStaffMarknadsföring och kommunikation
Technical Product Manager, CRM & Communications Platform
för 16 dagar sedanUSD 140K–180K / årDistansProdukt och design
Manager, Client Services (Event Partnerships)
för 18 dagar sedanUSD 70K–85K / årDistansStaffFörsäljning
Creator Marketing Manager
för 22 dagar sedanUSD 65K–80K / årDistansMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Digital Production Manager
för 22 dagar sedanUSD 75K–90K / årDistansSeniorHantverk, bygg och produktion
Sales Executive - NYC / East Coast
för 29 dagar sedanUSD 95K–120K / årDistansFörsäljning
Datans aktualitet
20 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:26 UTC, innehåll 117610 byte.