RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in

← tillbaka

Outside

7 lediga tjänster100 % distans

Media, underhållning och reklamIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 7 tjänster

Försäljning29%
Marknadsföring och kommunikation29%
Produkt och design14%
Hantverk, bygg och produktion14%
Övrigt14%
7jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
7unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-01)
13lediga på jobbsidan, oavsett ålder
29medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%distans
100%med lön

Storlekssignal: 13 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 141 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
082
093
106

Arbetsplats

Distans7 · 100%

Senioritet

Staff2 · 29%
Mellannivå1 · 14%
Senior1 · 14%

Roll

Marknadsföring och kommunikation2 · 29%
Försäljning2 · 29%
Produkt och design1 · 14%
Hantverk, bygg och produktion1 · 14%

Länder

inga data

Städer

inga data

Jobb de senaste 30 dagarna

Partner Success Guide

för 1 dag sedan
Outside·Media, underhållning och reklam·Remoteoriginal ↗
USD 55K–70K / årDistans

Director of Public Relations

för 10 dagar sedan
Outside·Media, underhållning och reklam·Remoteoriginal ↗
USD 100K–140K / årDistansStaffMarknadsföring och kommunikation
Outside·Media, underhållning och reklam·Remoteoriginal ↗
USD 140K–180K / årDistansProdukt och design
Outside·Media, underhållning och reklam·Remoteoriginal ↗
USD 70K–85K / årDistansStaffFörsäljning

Creator Marketing Manager

för 22 dagar sedan
Outside·Media, underhållning och reklam·Remoteoriginal ↗
USD 65K–80K / årDistansMellannivåMarknadsföring och kommunikation

Digital Production Manager

för 22 dagar sedan
Outside·Media, underhållning och reklam·Remoteoriginal ↗
USD 75K–90K / årDistansSeniorHantverk, bygg och produktion
Outside·Media, underhållning och reklam·Remoteoriginal ↗
USD 95K–120K / årDistansFörsäljning

Datans aktualitet

20 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:26 UTC, innehåll 117610 byte.