RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 2 min sedan
Svenska
Logga in
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tillbaka

THG

51 lediga tjänsterStorbritannienUSATyskland

Livsmedel, dryck och konsumentvarorIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 4 % av 51 tjänster

Marknadsföring och kommunikation31%
Operations och administration15%
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik12%
Ekonomi och juridik10%
Företagsledning och chefer6%
Försäljning4%
Data och maskininlärning4%
Övrigt8%
52jobb, senaste 30 dagarna
14nya, senaste 7 dagarna
51unika tjänster (1 annonser vardera)
7publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-05)
109lediga på jobbsidan, oavsett ålder
32medianålder, dagar
4%IT (2)
96%i Europa (50)
0%distans
4%med lön

Storlekssignal: 109 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 766 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
122
010
020
032
040
051
065
077
0811
0933
1044

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven48 · 92%
Hybrid3 · 6%
På plats1 · 2%

Senioritet

Senior12 · 23%
Junior7 · 13%
Mellannivå3 · 6%
Staff3 · 6%

Roll

Marknadsföring och kommunikation16 · 31%
Operations och administration8 · 15%
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik6 · 12%
Ekonomi och juridik5 · 10%
Företagsledning och chefer3 · 6%
Kreativt arbete, media och text2 · 4%
Säkerhet och bevakning2 · 4%
Försäljning2 · 4%

Länder

Storbritannien48
USA2
Tyskland1
Polen1

Städer

Manchester42
Warrington3
Berlin1
Wrocław1
Trowbridge1
New York City1
London1

Jobb de senaste 30 dagarna

THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorEkonomi och juridik
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Kreativt arbete, media och text

Consolidation Accountant

för 21 tim sedan
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
MellannivåEkonomi och juridik

Buyer - Beauty Packaging

för 1 dag sedan
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Operations och administration
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Warringtonoriginal ↗
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik

Insight Lead

för 1 dag sedan
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Senior
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Warringtonoriginal ↗
Säkerhet och bevakning
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Operations och administration
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorEkonomi och juridik

Buyer - Raw Materials

för 3 dagar sedan
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Operations och administration
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
StaffMarknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Junior
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
StaffEkonomi och juridik
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Operations och administration
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Senior
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Operations och administration
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·USoriginal ↗
USD 83K–87K / månadSeniorFörsäljning
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
På platsMellannivåMarknadsföring och kommunikationTyska krävs
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·EUR, Berlinoriginal ↗
MellannivåMarknadsföring och kommunikationTyska krävs
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorStrategi, rådgivning och analys

Data Engineering Lead

för 11 dagar sedan
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorData och maskininlärningPython

Data Engineer (Customer)

för 11 dagar sedan
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorData och maskininlärningPythonSQL
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Warringtonoriginal ↗
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik

EHS Specialist (Mat Cover)

för 17 dagar sedan
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·POL, Wroclaworiginal ↗
Säkerhet och bevakningPolska krävs
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Försäljning
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Restaurang, hotell och städ
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorFöretagsledning och chefer
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Tywynoriginal ↗
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Operations och administration
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Företagsledning och chefer
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
StaffEkonomi och juridik

Assistant Buyer - THG Labs

för 22 dagar sedan
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Trowbridgeoriginal ↗
Operations och administration
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
HybridIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
HybridIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·US, New York Cityoriginal ↗
USD 70K–80K / årHybridJuniorMarknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Företagsledning och chefer
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Londonoriginal ↗
JuniorKreativt arbete, media och text
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
Marknadsföring och kommunikation
THG·Livsmedel, dryck och konsumentvaror·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation

se alla 52 jobb →

Datans aktualitet

374 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:36 UTC, innehåll 3491479 byte.