THG
51 lediga tjänsterStorbritannienUSATyskland
Livsmedel, dryck och konsumentvarorIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 4 % av 51 tjänster
Marknadsföring och kommunikation31%
Operations och administration15%
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik12%
Ekonomi och juridik10%
Företagsledning och chefer6%
Försäljning4%
Data och maskininlärning4%
Övrigt8%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 51 tjänster i sökningen
52jobb, senaste 30 dagarna
14nya, senaste 7 dagarna
51unika tjänster (1 annonser vardera)
7publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-05)
109lediga på jobbsidan, oavsett ålder
32medianålder, dagar
4%IT (2)
96%i Europa (50)
0%distans
4%med lön
Storlekssignal: 109 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 766 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven48 · 92%
Hybrid3 · 6%
På plats1 · 2%
Senioritet
Senior12 · 23%
Junior7 · 13%
Mellannivå3 · 6%
Staff3 · 6%
Roll
Marknadsföring och kommunikation16 · 31%
Operations och administration8 · 15%
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik6 · 12%
Ekonomi och juridik5 · 10%
Företagsledning och chefer3 · 6%
Kreativt arbete, media och text2 · 4%
Säkerhet och bevakning2 · 4%
Försäljning2 · 4%
Länder
Storbritannien48
USA2
Tyskland1
Polen1
Städer
Manchester42
Warrington3
Berlin1
Wrocław1
Trowbridge1
New York City1
London1
Jobb de senaste 30 dagarna
Group Financial Controller
för 15 tim sedanSeniorEkonomi och juridik
Creative Project Manager | LOOKFANTASTIC
för 20 tim sedanKreativt arbete, media och text
Consolidation Accountant
för 21 tim sedanMellannivåEkonomi och juridik
Buyer - Beauty Packaging
för 1 dag sedanOperations och administration
Regulatory Officer (UK/EU) - THG Nutrition
för 1 dag sedanSite Manager (THG Omega) - THG Manufacturing
för 1 dag sedanIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Insight Lead
för 1 dag sedanSenior
Loss Prevention Specialist - Omega
för 2 dagar sedanSäkerhet och bevakning
Supply Chain Analyst (12 Month FTC)
för 2 dagar sedanOperations och administration
Order to Cash Associate (Credit Control) - Beauty
för 2 dagar sedanJuniorEkonomi och juridik
Buyer - Raw Materials
för 3 dagar sedanOperations och administration
Head of Brand (Multi-Brand) | Christophe Robin & Ameliorate (6m FTC)
för 3 dagar sedanStaffMarknadsföring och kommunikation
Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
för 3 dagar sedanMarknadsföring och kommunikation
Sustainability Coordinator - THG
för 4 dagar sedanJunior
Finance Director | Retail Beauty
för 7 dagar sedanStaffEkonomi och juridik
Demand Planner - THG Nutrition | Myprotein
för 7 dagar sedanOperations och administration
Senior NPD Technologist - THG Nutrition | Myprotein
för 7 dagar sedanSenior
Operations Planner - THG Nutrition | Myprotein
för 7 dagar sedanOperations och administration
Ecommerce Manager- Myprotein
för 8 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Account Executive | ESPA International, The Americas
för 9 dagar sedanUSD 83K–87K / månadSeniorFörsäljning
Influencer Manager - Myprotein Germany
för 10 dagar sedanPå platsMellannivåMarknadsföring och kommunikationTyska krävs
Influencer Manager - Myprotein Germany
för 10 dagar sedanMellannivåMarknadsföring och kommunikationTyska krävs
Graduate Data & Insight Analyst
för 11 dagar sedanJuniorStrategi, rådgivning och analys
Data Engineering Lead
för 11 dagar sedanSeniorData och maskininlärningPython
Data Engineer (Customer)
för 11 dagar sedanJuniorData och maskininlärningPythonSQL
Senior Social & Influencer Executive | ESPA
för 14 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Affiliate Executive | Beauty Brands
för 14 dagar sedanMarknadsföring och kommunikation
People Advisor - THG Manufacturing
för 15 dagar sedanIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Junior NPD Technician (12M FTC) | THG Manufacturing
för 17 dagar sedanJuniorIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
EHS Specialist (Mat Cover)
för 17 dagar sedanSäkerhet och bevakningPolska krävs
National Account Manager (Retail) - Myprotein
för 18 dagar sedanFörsäljning
Ecommerce Manager (Subscriptions) THG Nutrition | Myprotein
för 18 dagar sedanMarknadsföring och kommunikation
Ecommerce Manager (UK) - THG Nutrition | Myprotein
för 18 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Ecommerce Manager (US) - THG Nutrition | Myprotein
för 18 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Front of House Assistant - Myprotein Store (Manchester City Centre)
för 18 dagar sedanRestaurang, hotell och städ
Senior Digital Activation Executive | Lookfantastic
för 18 dagar sedanSeniorFöretagsledning och chefer
Quality Control Technician - THG Manufacturing
för 18 dagar sedanIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Paid Media Manager | Lookfantastic
för 21 dagar sedanMarknadsföring och kommunikation
Buying Admin Assistant | Lookfantastic
för 21 dagar sedanOperations och administration
Loyalty Executive | LOOKFANTASTIC
för 21 dagar sedanFöretagsledning och chefer
Head of Finance | Beauty Brands
för 22 dagar sedanStaffEkonomi och juridik
Assistant Buyer - THG Labs
för 22 dagar sedanOperations och administration
Senior Ecommerce Executive | Beauty Subscriptions
för 22 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Customer Services Manager | THG Manufacturing
för 22 dagar sedanHybridIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Account Liaison Officer | THG Manufacturing
för 23 dagar sedanHybridIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Social Media Associate | Dermstore
för 23 dagar sedanUSD 70K–80K / årHybridJuniorMarknadsföring och kommunikation
Category Manager (BFS) - THG Nutrition | Myprotein
för 23 dagar sedanFöretagsledning och chefer
Junior Designer | Cult Beauty
för 23 dagar sedanJuniorKreativt arbete, media och text
Affiliate Manager - THG Nutrition | Myprotein
för 24 dagar sedanMarknadsföring och kommunikation
Senior Ecommerce Executive 12M FTC | LOOKFANTASTIC
för 25 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Datans aktualitet
374 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:36 UTC, innehåll 3491479 byte.