Offshore Launch
7 lediga tjänster100 % distans
Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 7 tjänster
Operations och administration71%
Customer success och support14%
Transport och förare14%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 7 tjänster i sökningen
7jobb, senaste 30 dagarna
3nya, senaste 7 dagarna
7unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-22)
11lediga på jobbsidan, oavsett ålder
15medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%distans
100%med lön
Storlekssignal: 11 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 149 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans7 · 100%
Senioritet
inga data
Roll
Operations och administration5 · 71%
Transport och förare1 · 14%
Customer success och support1 · 14%
Länder
inga data
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
USD 1 600 / månadDistansOperations och administration
Office Manager, Residential Plumbing & Remodeling
för 1 dag sedanUSD 1 600 / månadDistansOperations och administration
Remote Office Manager – Plumbing & Septic (Housecall Pro)
för 1 dag sedanUSD 1 600 / månadDistansOperations och administration
Remote Office Manager – Plumbing & Heating (Housecall Pro)
för 10 dagar sedanUSD 1 600 / månadDistansOperations och administration
USD 1 600 / månadDistansTransport och förare
Plumbing & HVAC Office Manager (Customer Service & Dispatch)
för 15 dagar sedanUSD 1 800 / månadDistansCustomer success och support
Roofing Operations Coordinator (Roofing and Solar)
för 16 dagar sedanUSD 1 450DistansOperations och administration
Datans aktualitet
16 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:28 UTC, innehåll 111828 byte.