RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 4 min sedan
Svenska
Logga in
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← tillbaka

Offshore Launch

7 lediga tjänster100 % distans

Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 7 tjänster

Operations och administration71%
Customer success och support14%
Transport och förare14%
7jobb, senaste 30 dagarna
3nya, senaste 7 dagarna
7unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-22)
11lediga på jobbsidan, oavsett ålder
15medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%distans
100%med lön

Storlekssignal: 11 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 149 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
051
060
073
080
090
107

Arbetsplats

Distans7 · 100%

Senioritet

inga data

Roll

Operations och administration5 · 71%
Transport och förare1 · 14%
Customer success och support1 · 14%

Länder

inga data

Städer

inga data

Jobb de senaste 30 dagarna

Offshore Launch·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månadDistansOperations och administration
Offshore Launch·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månadDistansOperations och administration
Offshore Launch·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månadDistansOperations och administration
Offshore Launch·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månadDistansOperations och administration
Offshore Launch·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månadDistansTransport och förare
Offshore Launch·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remoteoriginal ↗
USD 1 800 / månadDistansCustomer success och support
Offshore Launch·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remoteoriginal ↗
USD 1 450DistansOperations och administration

Datans aktualitet

16 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:28 UTC, innehåll 111828 byte.