RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← tillbaka

Wahed

6 lediga tjänster17 % distansIndienMalaysiaUSA

Fastigheter, bygg och proptechIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 6 tjänster

Ekonomi och juridik50%
Företagsledning och chefer33%
Marknadsföring och kommunikation17%
6jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-16)
19lediga på jobbsidan, oavsett ålder
70medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
17%distans
0%med lön

Storlekssignal: 19 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1723 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
062
072
084
091
105

Arbetsplats

Hybrid5 · 83%
Distans1 · 17%

Senioritet

Senior2 · 33%
Junior1 · 17%

Roll

Ekonomi och juridik3 · 50%
Företagsledning och chefer2 · 33%
Marknadsföring och kommunikation1 · 17%

Länder

Indien3
Malaysia2
USA1

Städer

Mumbai3
Kuala Lumpur2

Jobb de senaste 30 dagarna

US Country Head

för 4 dagar sedan
Wahed·Fastigheter, bygg och proptech·USAoriginal ↗
DistansFöretagsledning och chefer

Growth Lead

för 7 dagar sedan
Wahed·Fastigheter, bygg och proptech·Kuala Lumpuroriginal ↗
HybridSeniorMarknadsföring och kommunikation

Financial Analyst (FP&A)

för 7 dagar sedan
Wahed·Fastigheter, bygg och proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridEkonomi och juridik
Wahed·Fastigheter, bygg och proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridEkonomi och juridik
Wahed·Fastigheter, bygg och proptech·Kuala Lumpuroriginal ↗
HybridSeniorFöretagsledning och chefer
Wahed·Fastigheter, bygg och proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridJuniorEkonomi och juridik

Datans aktualitet

15 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 23:00 UTC, innehåll 190805 byte.