Wahed
6 lediga tjänster17 % distansIndienMalaysiaUSA
Fastigheter, bygg och proptechIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 6 tjänster
Ekonomi och juridik50%
Företagsledning och chefer33%
Marknadsföring och kommunikation17%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 6 tjänster i sökningen
6jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-16)
19lediga på jobbsidan, oavsett ålder
70medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
17%distans
0%med lön
Storlekssignal: 19 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1723 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid5 · 83%
Distans1 · 17%
Senioritet
Senior2 · 33%
Junior1 · 17%
Roll
Ekonomi och juridik3 · 50%
Företagsledning och chefer2 · 33%
Marknadsföring och kommunikation1 · 17%
Länder
Indien3
Malaysia2
USA1
Städer
Mumbai3
Kuala Lumpur2
Jobb de senaste 30 dagarna
US Country Head
för 4 dagar sedanDistansFöretagsledning och chefer
Growth Lead
för 7 dagar sedanHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Financial Analyst (FP&A)
för 7 dagar sedanHybridEkonomi och juridik
Chartered Accountant – Real Estate Accounting
för 8 dagar sedanHybridEkonomi och juridik
Senior Associate, Property Asset Management
för 16 dagar sedanHybridSeniorFöretagsledning och chefer
AI and Automation Associate (Risk/Compliance)
för 25 dagar sedanHybridJuniorEkonomi och juridik
Datans aktualitet
15 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 23:00 UTC, innehåll 190805 byte.