RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 1 min sedan
Svenska
Logga in
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tillbaka

Agent

12 lediga tjänster100 % distansMexikoArgentinaFilippinerna

Fastigheter, bygg och proptechIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 17 % av 12 tjänster

Marknadsföring och kommunikation36%
Hantverk, bygg och produktion21%
Ekonomi och juridik14%
Försäljning7%
Data och maskininlärning7%
Customer success och support7%
Mjukvaruutveckling (allmänt)7%
14jobb, senaste 30 dagarna
6nya, senaste 7 dagarna
12unika tjänster (1.2 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-19)
19lediga på jobbsidan, oavsett ålder
11medianålder, dagar
14%IT (2)
0%i Europa (0)
100%distans
86%med lön

Storlekssignal: 19 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 70 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
1012

Arbetsplats

Distans14 · 100%

Senioritet

Mellannivå4 · 29%
Junior1 · 7%

Roll

Marknadsföring och kommunikation5 · 36%
Hantverk, bygg och produktion3 · 21%
Ekonomi och juridik2 · 14%
Mjukvaruutveckling (allmänt)1 · 7%
Försäljning1 · 7%
Customer success och support1 · 7%
Data och maskininlärning1 · 7%

Länder

Mexiko5
Argentina5
Filippinerna3
Brasilien3
Colombia3
Guatemala1
El Salvador1
Paraguay1

Städer

Cebu City1

Jobb de senaste 30 dagarna

Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Philippinesoriginal ↗
DistansMarknadsföring och kommunikation
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Brazil | El Salvador | Mexico | Guatemalaoriginal ↗
USD 2 000–2 500 / månadDistansHantverk, bygg och produktion

Financial Controller

för 4 dagar sedan
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Philippinesoriginal ↗
USD 2 000–2 500DistansMellannivåEkonomi och juridik

Financial Controller

för 4 dagar sedan
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Argentinaoriginal ↗
USD 2 000–2 500DistansMellannivåEkonomi och juridik

Jr Paid Media Buyer

för 4 dagar sedan
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Argentinaoriginal ↗
USD 1 000–1 300 / månadDistansJuniorMarknadsföring och kommunikation
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Mexico | Colombia | Argentinaoriginal ↗
USD 2 000–3 000 / månadDistansMarknadsföring och kommunikation
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Brazil | Paraguayoriginal ↗
USD 1 100–2 000DistansMarknadsföring och kommunikation
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Philippines (Cebu)original ↗
USD 1 100–2 000DistansMarknadsföring och kommunikation

Developer + AI Support

för 10 dagar sedan
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Argentinaoriginal ↗
DistansMjukvaruutveckling (allmänt)JavaScriptTypeScript
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Latin Americaoriginal ↗
USD 1 500–2 500 / månadDistansHantverk, bygg och produktion

CPG Sales Assistant

för 15 dagar sedan
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Mexicooriginal ↗
USD 1 500–2 000 / månadDistansMellannivåFörsäljning
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Colombiaoriginal ↗
USD 1 400–1 600 / månadDistansCustomer success och support

Commercial Masonry Estimator

för 23 dagar sedan
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Mexicooriginal ↗
USD 1 500–2 500 / månadDistansMellannivåHantverk, bygg och produktionSpanska krävs
Agent·Fastigheter, bygg och proptech·Mexico | Nicaragua | Brazil | Colombia | Argentinaoriginal ↗
USD 3 500–4 500 / månadDistansData och maskininlärningPythonSQL

Datans aktualitet

272 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 12:43 UTC, innehåll 218052 byte.