RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 1 min sedan
Svenska
Logga in

← tillbaka

Crosby

9 lediga tjänster22 % distansUSA

Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 9 tjänster

Marknadsföring och kommunikation33%
HR och rekrytering22%
Ekonomi och juridik22%
Operations och administration11%
Övrigt11%
9jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-15)
23lediga på jobbsidan, oavsett ålder
43medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
22%distans
100%med lön

Storlekssignal: 23 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 497 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
032
041
050
063
070
081
094
108

Arbetsplats

På plats7 · 78%
Distans2 · 22%

Senioritet

Senior4 · 44%
Mellannivå1 · 11%
Staff1 · 11%

Roll

Marknadsföring och kommunikation3 · 33%
Ekonomi och juridik2 · 22%
HR och rekrytering2 · 22%
Operations och administration1 · 11%

Länder

USA8

Städer

New York City7

Jobb de senaste 30 dagarna

Commercial Counsel

för 16 tim sedan
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remote (US)original ↗
USD 175K–220K / årDistansendast USAEkonomi och juridik

Senior GTM Recruiter

för 1 dag sedan
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·New York Cityoriginal ↗
USD 180K–220K / årPå platsSeniorHR och rekrytering
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·New York Cityoriginal ↗
USD 180K–220K / årPå platsSeniorHR och rekrytering

Commercial Counsel (AU)

för 3 dagar sedan
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·Remote (AU - NSW)original ↗
AUD 200K–250K / årDistansEkonomi och juridik
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·New York Cityoriginal ↗
USD 250K–360K / årPå platsMellannivå

Events Lead

för 8 dagar sedan
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·New York Cityoriginal ↗
USD 150K–180K / årPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation

Growth Lead

för 8 dagar sedan
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·New York Cityoriginal ↗
USD 165K–200K / årPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation

Head of Brand

för 8 dagar sedan
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·New York Cityoriginal ↗
USD 190K–235K / årPå platsStaffMarknadsföring och kommunikation
Crosby·Konsulting, byråer och företagstjänster·New York Cityoriginal ↗
USD 140K–185K / årPå platsOperations och administration

Datans aktualitet

20 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:06 UTC, innehåll 265077 byte.