Crosby
9 lediga tjänster22 % distansUSA
Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 9 tjänster
Marknadsföring och kommunikation33%
HR och rekrytering22%
Ekonomi och juridik22%
Operations och administration11%
Övrigt11%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 9 tjänster i sökningen
9jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-15)
23lediga på jobbsidan, oavsett ålder
43medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
22%distans
100%med lön
Storlekssignal: 23 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 497 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
På plats7 · 78%
Distans2 · 22%
Senioritet
Senior4 · 44%
Mellannivå1 · 11%
Staff1 · 11%
Roll
Marknadsföring och kommunikation3 · 33%
Ekonomi och juridik2 · 22%
HR och rekrytering2 · 22%
Operations och administration1 · 11%
Länder
USA8
Städer
New York City7
Jobb de senaste 30 dagarna
Commercial Counsel
för 16 tim sedanUSD 175K–220K / årDistansendast USAEkonomi och juridik
Senior GTM Recruiter
för 1 dag sedanUSD 180K–220K / årPå platsSeniorHR och rekrytering
Senior Technical Recruiter
för 1 dag sedanUSD 180K–220K / årPå platsSeniorHR och rekrytering
Commercial Counsel (AU)
för 3 dagar sedanAUD 200K–250K / årDistansEkonomi och juridik
Member of Technical Staff, Infrastructure
för 8 dagar sedanUSD 250K–360K / årPå platsMellannivå
Events Lead
för 8 dagar sedanUSD 150K–180K / årPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation
Growth Lead
för 8 dagar sedanUSD 165K–200K / årPå platsSeniorMarknadsföring och kommunikation
Head of Brand
för 8 dagar sedanUSD 190K–235K / årPå platsStaffMarknadsföring och kommunikation
Executive Assistant to the Founders
för 29 dagar sedanUSD 140K–185K / årPå platsOperations och administration
Datans aktualitet
20 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:06 UTC, innehåll 265077 byte.