Jellyfish
33 lediga tjänsterUSAMexikoSydafrika
Media, underhållning och reklamIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 9 % av 33 tjänster
Marknadsföring och kommunikation25%
Företagsledning och chefer22%
Kreativt arbete, media och text14%
Försäljning8%
Detaljhandel och butik8%
Projekt- och programledning8%
Data och maskininlärning3%
IT-support och administration3%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 33 tjänster i sökningen
36jobb, senaste 30 dagarna
18nya, senaste 7 dagarna
33unika tjänster (1.1 annonser vardera)
6publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-22)
44lediga på jobbsidan, oavsett ålder
8medianålder, dagar
8%IT (3)
11%i Europa (4)
0%distans
42%med lön
Storlekssignal: 44 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 80 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid36 · 100%
Senioritet
Senior16 · 44%
Mellannivå6 · 17%
Ledningsgrupp (C-nivå)3 · 8%
Junior2 · 6%
Staff2 · 6%
Roll
Marknadsföring och kommunikation9 · 25%
Företagsledning och chefer8 · 22%
Kreativt arbete, media och text5 · 14%
Detaljhandel och butik3 · 8%
Försäljning3 · 8%
Projekt- och programledning3 · 8%
Ekonomi och juridik1 · 3%
Data och maskininlärning1 · 3%
Länder
USA13
Mexiko7
Sydafrika4
Indien4
Australien3
Storbritannien3
Brasilien1
Frankrike1
Städer
New York City11
Mexico City7
Johannesburg4
Mumbai4
Melbourne3
London3
Durban2
Sydney2
Jobb de senaste 30 dagarna
Senior Motion Designer
för 9 tim sedanUSD 89K–116K / årHybridSeniorKreativt arbete, media och text
Paid Media Executive
för 16 tim sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Senior Retail Media Manager
för 16 tim sedanUSD 90K–120K / årHybridSeniorDetaljhandel och butik
Senior Retail Media Manager
för 16 tim sedanUSD 90K–120K / årHybridSeniorDetaljhandel och butik
Paid Media Analyst
för 23 tim sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Senior Account Manager
för 1 dag sedanHybridSeniorFörsäljning
Designer
för 1 dag sedanHybridMellannivåKreativt arbete, media och text
Conversion Rate Optimisation Manager
för 1 dag sedanEUR 38K–42K / årHybridMellannivåFöretagsledning och cheferFranska krävs
Senior Paid Social Manager
för 1 dag sedanUSD 80K–100K / årHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Junior Accounts Payable Associate
för 1 dag sedanHybridJuniorEkonomi och juridik
SEO Manager
för 1 dag sedanHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Senior Project Manager
för 2 dagar sedanHybridSeniorProjekt- och programledning
Junior Media Activation Executive
för 2 dagar sedanHybridJuniorFöretagsledning och chefer
Senior Integrated Producer
för 2 dagar sedanUSD 80K–98K / årHybridSeniorKreativt arbete, media och text
Business Intelligence Analyst
för 3 dagar sedanHybridData och maskininlärningPythonSQL
Account Director
för 3 dagar sedanUSD 145K–175K / årHybridStaffFörsäljning
Director, CX (Customer Experience)
för 4 dagar sedanUSD 120K–180K / årHybridStaffCustomer success och support
Paid Media Project Manager
för 4 dagar sedanUSD 70K–85K / årHybridMarknadsföring och kommunikation
Paid Search Manager
för 8 dagar sedanHybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation
IT Helpdesk Executive
för 8 dagar sedanHybridMellannivåIT-support och administration
Senior Copywriter
för 8 dagar sedanUSD 89,7K–116,6K / årHybridSeniorKreativt arbete, media och text
Vice President of Client Management
för 8 dagar sedanUSD 225K–240K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Senior SEO Manager
för 8 dagar sedanHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Senior Learning Programme Manager
för 8 dagar sedanHybridSeniorProjekt- och programledning
Martech Engineer
för 9 dagar sedanHybridMjukvaruutveckling (allmänt)JavaScriptPythonSQL
Analytics Executive
för 9 dagar sedanHybridFöretagsledning och chefer
Analytics Manager
för 9 dagar sedanHybridFöretagsledning och chefer
Senior Analytics Manager
för 9 dagar sedanHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Retail Media Manager
för 12 dagar sedanHybridMellannivåDetaljhandel och butik
Senior SEO Manager
för 15 dagar sedanUSD 90K–125K / årHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Senior Creative, Social
för 16 dagar sedanGBP 70K–78K / årHybridSeniorKreativt arbete, media och text
Senior Account Manager - Cloud Social
för 16 dagar sedanHybridSeniorFörsäljning
Amazon Ads Manager
för 18 dagar sedanHybridMellannivåFöretagsledning och chefer
VP, Client Management
för 23 dagar sedanUSD 225K–250K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Senior Learning Programme Manager
för 23 dagar sedanHybridSeniorProjekt- och programledning
VP, Growth
för 24 dagar sedanUSD 225K–250K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Marknadsföring och kommunikation
Datans aktualitet
174 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:16 UTC, innehåll 612435 byte.