RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 2 min sedan
Svenska
Logga in
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← tillbaka

Numeral

10 lediga tjänster10 % distansUSA

AI och dataMjukvaruproduktföretagIT-andel 30 % av 10 tjänster

Customer success och support30%
Mjukvaruutveckling (allmänt)20%
Företagsledning och chefer20%
Försäljning10%
IT-support och administration10%
Ekonomi och juridik10%
10jobb, senaste 30 dagarna
2nya, senaste 7 dagarna
10unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
23lediga på jobbsidan, oavsett ålder
38medianålder, dagar
30%IT (3)
0%i Europa (0)
10%distans
80%med lön

Storlekssignal: 23 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 465 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
122
011
020
030
040
052
060
071
080
096
109

Arbetsplats

Hybrid9 · 90%
Distans1 · 10%

Senioritet

Senior5 · 50%
Mellannivå2 · 20%

Roll

Customer success och support3 · 30%
Företagsledning och chefer2 · 20%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 20%
IT-support och administration1 · 10%
Ekonomi och juridik1 · 10%
Försäljning1 · 10%

Länder

USA10

Städer

New York City5
San Francisco4
Salt Lake City4
Austin1

Jobb de senaste 30 dagarna

Onboarding Team Lead

för 8 tim sedan
Numeral·AI och data·San Francisco (HQ) | New Yorkoriginal ↗
USD 150K–180K / årHybridSeniorFöretagsledning och chefer

Partner Manager, ERP

för 11 tim sedan
Numeral·AI och data·United Statesoriginal ↗
DistansSeniorIT-support och administration

Strategic Finance Lead

för 14 dagar sedan
Numeral·AI och data·New Yorkoriginal ↗
USD 165K–225K / årHybridSeniorEkonomi och juridik

Customer Success Lead

för 17 dagar sedan
Numeral·AI och data·San Francisco (HQ) | Salt Lake Cityoriginal ↗
USD 165K–225K / årHybridSeniorCustomer success och support

Customer Success Manager

för 17 dagar sedan
Numeral·AI och data·Salt Lake Cityoriginal ↗
USD 110K–165K / årHybridCustomer success och support

Software Engineer, Platform

för 17 dagar sedan
Numeral·AI och data·San Francisco (HQ) | New York | United Statesoriginal ↗
USD 180K–300K / årHybridSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)JavaScript
Numeral·AI och data·Austinoriginal ↗
USD 85K / årHybridFörsäljning

Software Engineer, Growth

för 21 dagar sedan
Numeral·AI och data·New Yorkoriginal ↗
USD 160K–230K / årHybridMellannivåMjukvaruutveckling (allmänt)JavaScript

Tier 2 Support Specialist

för 22 dagar sedan
Numeral·AI och data·Salt Lake Cityoriginal ↗
HybridCustomer success och support

Onboarding Manager

för 24 dagar sedan
Numeral·AI och data·San Francisco (HQ) | Salt Lake City | New Yorkoriginal ↗
USD 100K–130K / årHybridMellannivåFöretagsledning och chefer

Datans aktualitet

95 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:06 UTC, innehåll 274301 byte.