Numeral
10 lediga tjänster10 % distansUSA
AI och dataMjukvaruproduktföretagIT-andel 30 % av 10 tjänster
Customer success och support30%
Mjukvaruutveckling (allmänt)20%
Företagsledning och chefer20%
Försäljning10%
IT-support och administration10%
Ekonomi och juridik10%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 10 tjänster i sökningen
10jobb, senaste 30 dagarna
2nya, senaste 7 dagarna
10unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
23lediga på jobbsidan, oavsett ålder
38medianålder, dagar
30%IT (3)
0%i Europa (0)
10%distans
80%med lön
Storlekssignal: 23 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 465 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid9 · 90%
Distans1 · 10%
Senioritet
Senior5 · 50%
Mellannivå2 · 20%
Roll
Customer success och support3 · 30%
Företagsledning och chefer2 · 20%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 20%
IT-support och administration1 · 10%
Ekonomi och juridik1 · 10%
Försäljning1 · 10%
Länder
USA10
Städer
New York City5
San Francisco4
Salt Lake City4
Austin1
Jobb de senaste 30 dagarna
Onboarding Team Lead
för 8 tim sedanUSD 150K–180K / årHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Partner Manager, ERP
för 11 tim sedanDistansSeniorIT-support och administration
Strategic Finance Lead
för 14 dagar sedanUSD 165K–225K / årHybridSeniorEkonomi och juridik
Customer Success Lead
för 17 dagar sedanUSD 165K–225K / årHybridSeniorCustomer success och support
Customer Success Manager
för 17 dagar sedanUSD 110K–165K / årHybridCustomer success och support
Software Engineer, Platform
för 17 dagar sedanUSD 180K–300K / årHybridSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)JavaScript
Sales Development Representative
för 18 dagar sedanUSD 85K / årHybridFörsäljning
Software Engineer, Growth
för 21 dagar sedanUSD 160K–230K / årHybridMellannivåMjukvaruutveckling (allmänt)JavaScript
Tier 2 Support Specialist
för 22 dagar sedanHybridCustomer success och support
Onboarding Manager
för 24 dagar sedanUSD 100K–130K / årHybridMellannivåFöretagsledning och chefer
Datans aktualitet
95 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:06 UTC, innehåll 274301 byte.