Ontic
9 lediga tjänster44 % distansUSAIndien
AI och dataMjukvaruproduktföretagIT-andel 22 % av 9 tjänster
Operations och administration33%
Produkt och design22%
Försäljning11%
QA och testning11%
IT-support och administration11%
Customer success och support11%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 9 tjänster i sökningen
9jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
15lediga på jobbsidan, oavsett ålder
18medianålder, dagar
22%IT (2)
0%i Europa (0)
44%distans
78%med lön
Storlekssignal: 15 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 65 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans4 · 44%
Hybrid3 · 33%
På plats1 · 11%
Arbetsplats ej angiven1 · 11%
Senioritet
Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Mellannivå1 · 11%
Roll
Operations och administration3 · 33%
Produkt och design2 · 22%
Customer success och support1 · 11%
QA och testning1 · 11%
Försäljning1 · 11%
IT-support och administration1 · 11%
Länder
USA7
Indien2
Städer
Austin3
Pune2
Jobb de senaste 30 dagarna
Sr. Product Manager, Portfolio
för 4 dagar sedanUSD 160K–180K / årHybridSeniorProdukt och design
Client Support Specialist
för 9 dagar sedanUSD 65K–75K / årHybridMellannivåCustomer success och support
Office Manager
för 16 dagar sedanPå platsSeniorOperations och administration
Senior Director, Revenue Operations
för 16 dagar sedanUSD 180K–200K / årDistansendast USAStaffOperations och administration
Director, Product Operations
för 17 dagar sedanUSD 160K–180K / årDistansendast USAStaffOperations och administration
Senior QA Engineer
för 17 dagar sedanUSD 100K–120K / årHybridSeniorQA och testning
Enterprise Account Executive
för 17 dagar sedanUSD 150K / årDistansendast USASeniorFörsäljning
Senior Product Manager, Integrations
för 18 dagar sedanUSD 160K–180K / årDistansendast USASeniorProdukt och design
IT Support Specialist
för 24 dagar sedanIT-support och administration
Datans aktualitet
98 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:06 UTC, innehåll 244770 byte.