RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 2 min sedan
Svenska
Logga in
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tillbaka

Ontic

9 lediga tjänster44 % distansUSAIndien

AI och dataMjukvaruproduktföretagIT-andel 22 % av 9 tjänster

Operations och administration33%
Produkt och design22%
Försäljning11%
QA och testning11%
IT-support och administration11%
Customer success och support11%
9jobb, senaste 30 dagarna
1nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
15lediga på jobbsidan, oavsett ålder
18medianålder, dagar
22%IT (2)
0%i Europa (0)
44%distans
78%med lön

Storlekssignal: 15 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 65 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
108

Arbetsplats

Distans4 · 44%
Hybrid3 · 33%
På plats1 · 11%
Arbetsplats ej angiven1 · 11%

Senioritet

Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Mellannivå1 · 11%

Roll

Operations och administration3 · 33%
Produkt och design2 · 22%
Customer success och support1 · 11%
QA och testning1 · 11%
Försäljning1 · 11%
IT-support och administration1 · 11%

Länder

USA7
Indien2

Städer

Austin3
Pune2

Jobb de senaste 30 dagarna

Ontic·AI och data·Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 160K–180K / årHybridSeniorProdukt och design

Client Support Specialist

för 9 dagar sedan
Ontic·AI och data·Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 65K–75K / årHybridMellannivåCustomer success och support

Office Manager

för 16 dagar sedan
Ontic·AI och data·Pune, Indiaoriginal ↗
På platsSeniorOperations och administration
Ontic·AI och data·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 180K–200K / årDistansendast USAStaffOperations och administration
Ontic·AI och data·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 160K–180K / årDistansendast USAStaffOperations och administration

Senior QA Engineer

för 17 dagar sedan
Ontic·AI och data·Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 100K–120K / årHybridSeniorQA och testning
Ontic·AI och data·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 150K / årDistansendast USASeniorFörsäljning
Ontic·AI och data·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 160K–180K / årDistansendast USASeniorProdukt och design

IT Support Specialist

för 24 dagar sedan
Ontic·AI och data·Pune, Indiaoriginal ↗
IT-support och administration

Datans aktualitet

98 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:06 UTC, innehåll 244770 byte.