RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 7 min sedan
Svenska
Logga in
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← tillbaka

Pariveda

9 lediga tjänsterUSAKanada

Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 22 % av 9 tjänster

Strategi, rådgivning och analys44%
HR och rekrytering22%
Mjukvaruutveckling (allmänt)22%
Ekonomi och juridik11%
9jobb, senaste 30 dagarna
2nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
26lediga på jobbsidan, oavsett ålder
51medianålder, dagar
22%IT (2)
0%i Europa (0)
0%distans
100%med lön

Storlekssignal: 26 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 161 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
051
063
072
085
098
107

Arbetsplats

Hybrid9 · 100%

Senioritet

Senior3 · 33%
Ledningsgrupp (C-nivå)2 · 22%
Mellannivå1 · 11%
Staff1 · 11%
Junior1 · 11%

Roll

Strategi, rådgivning och analys4 · 44%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 22%
HR och rekrytering2 · 22%
Ekonomi och juridik1 · 11%

Länder

USA8
Kanada1

Städer

Dallas4
Los Angeles2
Toronto1
Philadelphia1
Chicago1
Houston1

Jobb de senaste 30 dagarna

Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Los Angelesoriginal ↗
USD 320,7K–344,3K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Strategi, rådgivning och analys
Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Dallasoriginal ↗
USD 105,4K–115,9K / årHybridSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)C#JavaScriptPython
Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Torontooriginal ↗
CAD 345,4K–367,9K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Strategi, rådgivning och analys
Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Dallasoriginal ↗
USD 87,8K–105,4K / årHybridSeniorHR och rekrytering

Senior Software Engineer

för 16 dagar sedan
Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Philadelphiaoriginal ↗
USD 105,4K–115,9K / årHybridSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)C#JavaJavaScript

Financial Operations Manager

för 22 dagar sedan
Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Dallasoriginal ↗
USD 105,4K–139,1K / årHybridMellannivåEkonomi och juridik
Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Los Angelesoriginal ↗
USD 209,6K–240,5K / årHybridStaffStrategi, rådgivning och analys
Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Dallasoriginal ↗
USD 79,8K–105,4K / årHybridJuniorHR och rekrytering
Pariveda·Konsulting, byråer och företagstjänster·Chicago | Houston | Chicagooriginal ↗
USD 139,1K–151K / årHybridStrategi, rådgivning och analys

Datans aktualitet

94 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:07 UTC, innehåll 474734 byte.