Pariveda
9 lediga tjänsterUSAKanada
Konsulting, byråer och företagstjänsterIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 22 % av 9 tjänster
Strategi, rådgivning och analys44%
HR och rekrytering22%
Mjukvaruutveckling (allmänt)22%
Ekonomi och juridik11%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 9 tjänster i sökningen
9jobb, senaste 30 dagarna
2nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
26lediga på jobbsidan, oavsett ålder
51medianålder, dagar
22%IT (2)
0%i Europa (0)
0%distans
100%med lön
Storlekssignal: 26 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 161 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid9 · 100%
Senioritet
Senior3 · 33%
Ledningsgrupp (C-nivå)2 · 22%
Mellannivå1 · 11%
Staff1 · 11%
Junior1 · 11%
Roll
Strategi, rådgivning och analys4 · 44%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 22%
HR och rekrytering2 · 22%
Ekonomi och juridik1 · 11%
Länder
USA8
Kanada1
Städer
Dallas4
Los Angeles2
Toronto1
Philadelphia1
Chicago1
Houston1
Jobb de senaste 30 dagarna
Vice President, Consulting
för 8 tim sedanUSD 320,7K–344,3K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Strategi, rådgivning och analys
Enterprise Systems Senior Technical Developer
för 12 tim sedanUSD 105,4K–115,9K / årHybridSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)C#JavaScriptPython
Managing Vice President, Consulting
för 8 dagar sedanCAD 345,4K–367,9K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Strategi, rådgivning och analys
HR Operations & Compliance Lead
för 9 dagar sedanUSD 87,8K–105,4K / årHybridSeniorHR och rekrytering
Senior Software Engineer
för 16 dagar sedanUSD 105,4K–115,9K / årHybridSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)C#JavaJavaScript
Financial Operations Manager
för 22 dagar sedanUSD 105,4K–139,1K / årHybridMellannivåEkonomi och juridik
Director, Technology Consulting
för 22 dagar sedanUSD 209,6K–240,5K / årHybridStaffStrategi, rådgivning och analys
Technical Corporate Recruiter
för 24 dagar sedanUSD 79,8K–105,4K / årHybridJuniorHR och rekrytering
Advisory Manager, Management Consulting
för 24 dagar sedanUSD 139,1K–151K / årHybridStrategi, rådgivning och analys
Datans aktualitet
94 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:07 UTC, innehåll 474734 byte.