Second Front Systems
11 lediga tjänster100 % distans
Flyg, rymd och försvarIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 27 % av 11 tjänster
Operations och administration27%
Försäljning18%
Mjukvaruutveckling (allmänt)18%
Företagsledning och chefer18%
DevOps / SRE / plattform / moln9%
Ekonomi och juridik9%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 11 tjänster i sökningen
11jobb, senaste 30 dagarna
3nya, senaste 7 dagarna
11unika tjänster (1 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-14)
25lediga på jobbsidan, oavsett ålder
31medianålder, dagar
27%IT (3)
0%i Europa (0)
100%distans
100%med lön
Storlekssignal: 25 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 369 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans11 · 100%
Senioritet
Senior4 · 36%
Staff3 · 27%
Mellannivå1 · 9%
Roll
Operations och administration3 · 27%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 18%
Företagsledning och chefer2 · 18%
Försäljning2 · 18%
Ekonomi och juridik1 · 9%
DevOps / SRE / plattform / moln1 · 9%
Länder
inga data
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
Senior Forward Deployed Engineer - Implementation Focus
för 1 dag sedanUSD 160K–190K / årDistansSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)
Revenue Operations Analyst
för 4 dagar sedanUSD 90K–100K / årDistansMellannivåOperations och administration
Manager Revenue Operations
för 4 dagar sedanUSD 155K–165K / årDistansStaffOperations och administration
Head of Security Compliance & Authorization
för 7 dagar sedanUSD 200K–215K / årDistansStaffEkonomi och juridik
Senior Enterprise Mission Success Manager
för 8 dagar sedanUSD 160K–175K / årDistansSeniorFöretagsledning och chefer
Director, Commercial Mission Success
för 8 dagar sedanUSD 170K–195K / årDistansStaffFöretagsledning och chefer
Solutions Engineer
för 9 dagar sedanEUR 110K–130K / årDistansFörsäljning
Strategic Business Development Lead, Continental Europe
för 9 dagar sedanEUR 150K–180K / årDistansSeniorFörsäljning
Platform Engineer
för 9 dagar sedanEUR 120K–140K / årDistansDevOps / SRE / plattform / molnGolangPythonRust
Business Operations Specialist
för 9 dagar sedanEUR 65K–78K / årDistansOperations och administration
Senior Forward Deployed Engineer
för 22 dagar sedanUSD 160K–200K / årDistansSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)BashGolangPython
Datans aktualitet
94 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:08 UTC, innehåll 491234 byte.