RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 2 min sedan
Svenska
Logga in
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← tillbaka

Supabase

18 lediga tjänster100 % distans

Utvecklarverktyg och infrastrukturMjukvaruproduktföretagIT-andel 56 % av 18 tjänster

DevOps / SRE / plattform / moln28%
Backendutveckling11%
Operations och administration11%
Produkt och design11%
Mjukvaruutveckling (allmänt)11%
Försäljning6%
Data och maskininlärning6%
Marknadsföring och kommunikation6%
18jobb, senaste 30 dagarna
7nya, senaste 7 dagarna
18unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
59lediga på jobbsidan, oavsett ålder
60medianålder, dagar
56%IT (10)
0%i Europa (0)
100%distans
0%med lön

Storlekssignal: 59 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 708 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
123
010
021
030
042
053
062
078
088
099
1018

Arbetsplats

Distans18 · 100%

Senioritet

Senior8 · 44%
Staff3 · 17%
Mellannivå1 · 6%
Ledningsgrupp (C-nivå)1 · 6%

Roll

DevOps / SRE / plattform / moln5 · 28%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 11%
Backendutveckling2 · 11%
Produkt och design2 · 11%
Operations och administration2 · 11%
Strategi, rådgivning och analys1 · 6%
Försäljning1 · 6%
Företagsledning och chefer1 · 6%

Länder

inga data

Städer

inga data

Jobb de senaste 30 dagarna

Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, APACoriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnC#JavaScriptPython

Software Engineer - Turso

för 2 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansMjukvaruutveckling (allmänt)Rust

GRC Analyst

för 2 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansMellannivåStrategi, rådgivning och analys

Engineering Manager - Spark

för 2 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansStaffMjukvaruutveckling (allmänt)
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, AMERoriginal ↗
DistansSeniorFörsäljning

Head of New Media

för 3 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, AMERoriginal ↗
DistansStaffFöretagsledning och chefer
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, AMERoriginal ↗
DistansMarknadsföring och kommunikation

SDK Engineer - Python

för 7 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansBackendutvecklingPython

Site Reliability Engineer

för 9 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / moln

FinOps Data Engineer

för 9 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansData och maskininlärningBashPythonSQL

Platform Engineer - Compute

för 10 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnGolangTypeScript
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansSeniorBackendutvecklingGolangTypeScript

Cloud Platform Engineer

för 15 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnGolangRust

Product Manager - Realtime

för 16 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design

Product Manager - Auth

för 17 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansSeniorProdukt och design

Postgres Deployment Engineer

för 17 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansDevOps / SRE / plattform / molnCC++Golang
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, APACoriginal ↗
DistansLedningsgrupp (C-nivå)Operations och administration

Head of AI Native Operations

för 18 dagar sedan
Supabase·Utvecklarverktyg och infrastruktur·Remote, Globaloriginal ↗
DistansStaffOperations och administration

Datans aktualitet

180 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 12:43 UTC, innehåll 823302 byte.