Supabase
18 lediga tjänster100 % distans
Utvecklarverktyg och infrastrukturMjukvaruproduktföretagIT-andel 56 % av 18 tjänster
DevOps / SRE / plattform / moln28%
Backendutveckling11%
Operations och administration11%
Produkt och design11%
Mjukvaruutveckling (allmänt)11%
Försäljning6%
Data och maskininlärning6%
Marknadsföring och kommunikation6%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 18 tjänster i sökningen
18jobb, senaste 30 dagarna
7nya, senaste 7 dagarna
18unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
59lediga på jobbsidan, oavsett ålder
60medianålder, dagar
56%IT (10)
0%i Europa (0)
100%distans
0%med lön
Storlekssignal: 59 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 708 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans18 · 100%
Senioritet
Senior8 · 44%
Staff3 · 17%
Mellannivå1 · 6%
Ledningsgrupp (C-nivå)1 · 6%
Roll
DevOps / SRE / plattform / moln5 · 28%
Mjukvaruutveckling (allmänt)2 · 11%
Backendutveckling2 · 11%
Produkt och design2 · 11%
Operations och administration2 · 11%
Strategi, rådgivning och analys1 · 6%
Försäljning1 · 6%
Företagsledning och chefer1 · 6%
Länder
inga data
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
Customer Solution Architect (AU, NZ, SG)
för 1 dag sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnC#JavaScriptPython
Software Engineer - Turso
för 2 dagar sedanDistansMjukvaruutveckling (allmänt)Rust
GRC Analyst
för 2 dagar sedanDistansMellannivåStrategi, rådgivning och analys
Engineering Manager - Spark
för 2 dagar sedanDistansStaffMjukvaruutveckling (allmänt)
Partnerships Manager, Ecosystem
för 3 dagar sedanDistansSeniorFörsäljning
Head of New Media
för 3 dagar sedanDistansStaffFöretagsledning och chefer
Growth Marketer, Creators & Channels
för 3 dagar sedanDistansMarknadsföring och kommunikation
SDK Engineer - Python
för 7 dagar sedanDistansBackendutvecklingPython
Site Reliability Engineer
för 9 dagar sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / moln
FinOps Data Engineer
för 9 dagar sedanDistansData och maskininlärningBashPythonSQL
Platform Engineer - Compute
för 10 dagar sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnGolangTypeScript
Platform Engineer, Managed Postgres
för 14 dagar sedanDistansSeniorBackendutvecklingGolangTypeScript
Cloud Platform Engineer
för 15 dagar sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnGolangRust
Product Manager - Realtime
för 16 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Product Manager - Auth
för 17 dagar sedanDistansSeniorProdukt och design
Postgres Deployment Engineer
för 17 dagar sedanDistansDevOps / SRE / plattform / molnCC++Golang
Executive Assistant to the CEO
för 17 dagar sedanDistansLedningsgrupp (C-nivå)Operations och administration
Head of AI Native Operations
för 18 dagar sedanDistansStaffOperations och administration
Datans aktualitet
180 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 12:43 UTC, innehåll 823302 byte.