Behavox
8 lediga tjänsterKanadaItalienStorbritannien
Bank, försäkring och finansIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 12 % av 8 tjänster
Försäljning35%
Ekonomi och juridik35%
Operations och administration15%
HR och rekrytering10%
Data och maskininlärning5%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 8 tjänster i sökningen
20jobb, senaste 30 dagarna
8nya, senaste 7 dagarna
8unika tjänster (2.5 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-09-29)
24lediga på jobbsidan, oavsett ålder
10medianålder, dagar
5%IT (1)
40%i Europa (8)
0%distans
5%med lön
Storlekssignal: 24 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 67 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven11 · 55%
Hybrid9 · 45%
Senioritet
Senior11 · 55%
Roll
Ekonomi och juridik7 · 35%
Försäljning7 · 35%
Operations och administration3 · 15%
HR och rekrytering2 · 10%
Data och maskininlärning1 · 5%
Länder
Kanada9
Italien5
Storbritannien3
Förenade Arabemiraten1
USA1
Australien1
Städer
Toronto5
Montréal4
Milan3
London2
Dubai1
Bologna1
Rome1
New York City1
Jobb de senaste 30 dagarna
Senior HR Business Partner
för 13 tim sedanHybridSeniorHR och rekrytering
Senior HR Business Partner
för 13 tim sedanHybridSeniorHR och rekrytering
Senior FP&A Analyst
för 1 dag sedanHybridSeniorEkonomi och juridik
Senior FP&A Analyst
för 1 dag sedanHybridSeniorEkonomi och juridik
Strategic Account Manager 3
för 1 dag sedanHybridFörsäljning
Front Office Subject Matter Expert
för 2 dagar sedanOperations och administration
Front Office Subject Matter Expert
för 2 dagar sedanOperations och administration
Front Office Subject Matter Expert
för 2 dagar sedanOperations och administration
Senior NLP Engineer
för 7 dagar sedanCAD 170K–230K / årHybridSeniorData och maskininlärningCC++Golang
Senior Account Executive, Enterprise
för 8 dagar sedanSeniorFörsäljning
Account Executive, Enterprise
för 8 dagar sedanFörsäljning
Senior Account Executive, Enterprise
för 10 dagar sedanHybridSeniorFörsäljning
Senior Account Executive, Enterprise
för 10 dagar sedanSeniorFörsäljning
Senior Account Executive, Enterprise
för 15 dagar sedanSeniorFörsäljning
Senior Account Executive, Enterprise
för 15 dagar sedanSeniorFörsäljning
Senior FP&A Analyst
för 21 dagar sedanSeniorEkonomi och juridik
FP&A Analyst
för 24 dagar sedanEkonomi och juridik
FP&A Analyst
för 24 dagar sedanEkonomi och juridik
FP&A Analyst
för 24 dagar sedanHybridEkonomi och juridik
FP&A Analyst
för 24 dagar sedanHybridEkonomi och juridik
Datans aktualitet
117 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, innehåll 313555 byte.