Ascertain
5 lediga tjänster100 % distans
VårdgivareIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 20 % av 5 tjänster
Operations och administration60%
Fullstackutveckling20%
Företagsledning och chefer20%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 5 tjänster i sökningen
5jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
5unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
8lediga på jobbsidan, oavsett ålder
24medianålder, dagar
20%IT (1)
0%i Europa (0)
100%distans
100%med lön
Storlekssignal: 8 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 87 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans5 · 100%
Senioritet
Mellannivå3 · 60%
Senior1 · 20%
Staff1 · 20%
Roll
Operations och administration3 · 60%
Fullstackutveckling1 · 20%
Företagsledning och chefer1 · 20%
Länder
inga data
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
Senior Full-Stack Engineer
för 1 dag sedanUSD 175K–200K / årDistansSeniorFullstackutvecklingPythonSQLTypeScript
Prior Authorization Assistant, Oncology
för 2 dagar sedanUSD 45K–65K / årDistansMellannivåOperations och administration
Prior Authorization Assistant, Cardiology
för 2 dagar sedanUSD 45K–65K / årDistansMellannivåOperations och administration
Director of Partner Solutions
för 3 dagar sedanUSD 150K–195K / årDistansStaffFöretagsledning och chefer
Prior Authorization Assistant
för 24 dagar sedanUSD 45K–65K / årDistansMellannivåOperations och administration
Datans aktualitet
37 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:07 UTC, innehåll 103538 byte.