RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← tillbaka

Ascertain

5 lediga tjänster100 % distans

VårdgivareIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 20 % av 5 tjänster

Operations och administration60%
Fullstackutveckling20%
Företagsledning och chefer20%
5jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
5unika tjänster (1 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
8lediga på jobbsidan, oavsett ålder
24medianålder, dagar
20%IT (1)
0%i Europa (0)
100%distans
100%med lön

Storlekssignal: 8 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 87 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
093
104

Arbetsplats

Distans5 · 100%

Senioritet

Mellannivå3 · 60%
Senior1 · 20%
Staff1 · 20%

Roll

Operations och administration3 · 60%
Fullstackutveckling1 · 20%
Företagsledning och chefer1 · 20%

Länder

inga data

Städer

inga data

Jobb de senaste 30 dagarna

Ascertain·Vårdgivare·Remoteoriginal ↗
USD 175K–200K / årDistansSeniorFullstackutvecklingPythonSQLTypeScript
Ascertain·Vårdgivare·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årDistansMellannivåOperations och administration
Ascertain·Vårdgivare·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årDistansMellannivåOperations och administration
Ascertain·Vårdgivare·Remoteoriginal ↗
USD 150K–195K / årDistansStaffFöretagsledning och chefer
Ascertain·Vårdgivare·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årDistansMellannivåOperations och administration

Datans aktualitet

37 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:07 UTC, innehåll 103538 byte.