RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 2 min sedan
Svenska
Logga in
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tillbaka

Blockchain.com

7 lediga tjänsterStorbritannienFrankrikeArgentina

Krypto och Web3Icke-teknikföretagIT-andel 0 % av 7 tjänster

Marknadsföring och kommunikation50%
Ekonomi och juridik25%
HR och rekrytering12%
Operations och administration12%
8jobb, senaste 30 dagarna
2nya, senaste 7 dagarna
7unika tjänster (1.1 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-16)
45lediga på jobbsidan, oavsett ålder
93medianålder, dagar
0%IT (0)
75%i Europa (6)
0%distans
0%med lön

Storlekssignal: 45 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 903 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
121
010
021
031
045
051
063
0710
0810
091
108

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven8 · 100%

Senioritet

Senior3 · 38%
Junior1 · 12%
Staff1 · 12%

Roll

Marknadsföring och kommunikation4 · 50%
Ekonomi och juridik2 · 25%
Operations och administration1 · 12%
HR och rekrytering1 · 12%

Länder

Storbritannien5
Frankrike1
Argentina1
USA1

Städer

London5
Paris1
Buenos Aires1
Dallas1

Jobb de senaste 30 dagarna

Blockchain.com·Krypto och Web3·Parisoriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation

Junior Team Assistant

för 3 dagar sedan
Blockchain.com·Krypto och Web3·Londonoriginal ↗
JuniorOperations och administration
Blockchain.com·Krypto och Web3·Buenos Airesoriginal ↗
HR och rekrytering

Trader, Market Making

för 7 dagar sedan
Blockchain.com·Krypto och Web3·Londonoriginal ↗
Ekonomi och juridik

Quantitative Trader

för 7 dagar sedan
Blockchain.com·Krypto och Web3·Londonoriginal ↗
Ekonomi och juridik
Blockchain.com·Krypto och Web3·Londonoriginal ↗
StaffMarknadsföring och kommunikation

Product Communications Lead

för 17 dagar sedan
Blockchain.com·Krypto och Web3·Dallasoriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation

Product Communications Lead

för 17 dagar sedan
Blockchain.com·Krypto och Web3·Londonoriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation

Datans aktualitet

20 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:17 UTC, innehåll 413297 byte.