RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← tillbaka

Ibotta

22 lediga tjänster16 % distansUSAGeorgien

E-handel och detaljhandelIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 14 % av 22 tjänster

Operations och administration20%
Företagsledning och chefer16%
Data och maskininlärning12%
Marknadsföring och kommunikation12%
Produkt och design12%
Försäljning8%
Ekonomi och juridik4%
Övrigt8%
25jobb, senaste 30 dagarna
6nya, senaste 7 dagarna
22unika tjänster (1.1 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-22)
51lediga på jobbsidan, oavsett ålder
31medianålder, dagar
12%IT (3)
0%i Europa (0)
16%distans
100%med lön

Storlekssignal: 51 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 113 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
088
0920
1021

Arbetsplats

Hybrid21 · 84%
Distans4 · 16%

Senioritet

Junior7 · 28%
Mellannivå6 · 24%
Senior6 · 24%
Staff5 · 20%
Ledningsgrupp (C-nivå)1 · 4%

Roll

Operations och administration5 · 20%
Företagsledning och chefer4 · 16%
Data och maskininlärning3 · 12%
Marknadsföring och kommunikation3 · 12%
Produkt och design3 · 12%
Försäljning2 · 8%
Vetenskap och forskning1 · 4%
Kreativt arbete, media och text1 · 4%

Länder

USA24
Georgien1

Städer

Denver22
Atlanta2
Chicago2
Cincinnati2
Cleveland2
Dallas2
Jersey City2
Los Angeles2

Jobb de senaste 30 dagarna

Data Engineer

för 15 tim sedan
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–126K / årHybridMellannivåData och maskininlärningPythonSQL
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Remote - Nevadaoriginal ↗
USD 17,5 / timmeDistansendast USAJuniorOperations och administration
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Remote - Iowaoriginal ↗
USD 17,5 / timmeDistansendast USAJuniorOperations och administration
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Remote - Georgiaoriginal ↗
USD 17,5 / timmeDistansJuniorOperations och administration
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Remote - Denveroriginal ↗
USD 19,5 / timmeDistansendast USAJuniorOperations och administration
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 235K–275K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 173K–198K / årHybridStaffMarknadsföring och kommunikation
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 173K–198K / årHybridStaffFöretagsledning och chefer
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt och design
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt och design
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 120K–140K / årHybridStaffMarknadsföring och kommunikation
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denver | Minneapolis, MN | Bentonville, AR | Seattle, WA | San Francisco, CA | Cleveland, OH | Boston, MA | Atlanta, GA | Dallas, TX | St. Louis, MO | Jersey City, NJ | Los Angeles, CA | Houston, TX | Chicago, IL | Cincinnati, OH | Nashville, TN | Austin, TX | New York, NYoriginal ↗
USD 135K–166K / årHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 89K–101K / årHybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt och design
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Denver, CO | Minneapolis, MN | San Francisco, CA | Cleveland, OH | Atlanta, GA | Dallas, TX | St. Louis, MO | Jersey City, NJ | Los Angeles, CA | Chicago, IL | Cincinnati, OH | New York, NYoriginal ↗
USD 292K–373K / årHybridSeniorFörsäljning
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 159K–190K / årHybridStaffVetenskap och forskning

Creative Director

för 18 dagar sedan
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 145K–170K / årHybridStaffKreativt arbete, media och text
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–130K / årHybridMellannivåData och maskininlärningPythonSQL
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 76K–85K / årHybridMellannivåFörsäljning

Business Intelligence Intern

för 22 dagar sedan
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 27,31 / timmeHybridJuniorData och maskininlärningPythonSQL

Client Partner, Emerging

för 22 dagar sedan
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–148K / årHybridMellannivå

Customer Operations Intern

för 23 dagar sedan
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 19,84 / timmeHybridJuniorOperations och administration

Government Affairs Manager

för 23 dagar sedan
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–125K / årHybridSeniorFöretagsledning och chefer

FP&A Intern

för 25 dagar sedan
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 28,85 / timmeHybridJuniorEkonomi och juridik
Ibotta·E-handel och detaljhandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 85K–100K / årHybridMellannivå

Datans aktualitet

94 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:08 UTC, innehåll 686144 byte.