Ibotta
22 lediga tjänster16 % distansUSAGeorgien
E-handel och detaljhandelIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 14 % av 22 tjänster
Operations och administration20%
Företagsledning och chefer16%
Data och maskininlärning12%
Marknadsföring och kommunikation12%
Produkt och design12%
Försäljning8%
Ekonomi och juridik4%
Övrigt8%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 22 tjänster i sökningen
25jobb, senaste 30 dagarna
6nya, senaste 7 dagarna
22unika tjänster (1.1 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-22)
51lediga på jobbsidan, oavsett ålder
31medianålder, dagar
12%IT (3)
0%i Europa (0)
16%distans
100%med lön
Storlekssignal: 51 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 113 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Hybrid21 · 84%
Distans4 · 16%
Senioritet
Junior7 · 28%
Mellannivå6 · 24%
Senior6 · 24%
Staff5 · 20%
Ledningsgrupp (C-nivå)1 · 4%
Roll
Operations och administration5 · 20%
Företagsledning och chefer4 · 16%
Data och maskininlärning3 · 12%
Marknadsföring och kommunikation3 · 12%
Produkt och design3 · 12%
Försäljning2 · 8%
Vetenskap och forskning1 · 4%
Kreativt arbete, media och text1 · 4%
Länder
USA24
Georgien1
Städer
Denver22
Atlanta2
Chicago2
Cincinnati2
Cleveland2
Dallas2
Jersey City2
Los Angeles2
Jobb de senaste 30 dagarna
Data Engineer
för 15 tim sedanUSD 110K–126K / årHybridMellannivåData och maskininlärningPythonSQL
Part-Time Business Operations Associate - NV
för 1 dag sedanUSD 17,5 / timmeDistansendast USAJuniorOperations och administration
Part-Time Business Operations Associate -IA
för 1 dag sedanUSD 17,5 / timmeDistansendast USAJuniorOperations och administration
Part-Time Business Operations Associate - GA
för 1 dag sedanUSD 17,5 / timmeDistansJuniorOperations och administration
Part-Time Business Operations Associate - CO
för 1 dag sedanUSD 19,5 / timmeDistansendast USAJuniorOperations och administration
Vice President, Client Analytics
för 2 dagar sedanUSD 235K–275K / årHybridLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Director, Product Management - Campaign Platform
för 9 dagar sedanUSD 173K–198K / årHybridStaffMarknadsföring och kommunikation
Director, Product Management - Advertiser Experience
för 9 dagar sedanUSD 173K–198K / årHybridStaffFöretagsledning och chefer
Senior Product Manager, Buy-side Integrations
för 9 dagar sedanUSD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt och design
Senior Product Manager, Advertiser Self-Service
för 9 dagar sedanUSD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt och design
Senior Manager, Lifecycle Marketing
för 10 dagar sedanUSD 120K–140K / årHybridStaffMarknadsföring och kommunikation
Team Lead, Account Management
för 10 dagar sedanUSD 135K–166K / årHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Decision Scientist, Strategic Partner and Marketing Analytics
för 15 dagar sedanUSD 89K–101K / årHybridMellannivåMarknadsföring och kommunikation
Senior Product Manager, Retail Publisher Partnerships
för 17 dagar sedanUSD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt och design
Team Lead, Client Partnerships
för 17 dagar sedanUSD 292K–373K / årHybridSeniorFörsäljning
Principal Decision Scientist, Strategic Partner Analytics
för 17 dagar sedanUSD 159K–190K / årHybridStaffVetenskap och forskning
Creative Director
för 18 dagar sedanUSD 145K–170K / årHybridStaffKreativt arbete, media och text
Data Scientist, Strategic Partner Analytics
för 18 dagar sedanUSD 110K–130K / årHybridMellannivåData och maskininlärningPythonSQL
Technical Sales Enablement Specialist
för 22 dagar sedanUSD 76K–85K / årHybridMellannivåFörsäljning
Business Intelligence Intern
för 22 dagar sedanUSD 27,31 / timmeHybridJuniorData och maskininlärningPythonSQL
Client Partner, Emerging
för 22 dagar sedanUSD 110K–148K / årHybridMellannivå
Customer Operations Intern
för 23 dagar sedanUSD 19,84 / timmeHybridJuniorOperations och administration
Government Affairs Manager
för 23 dagar sedanUSD 110K–125K / årHybridSeniorFöretagsledning och chefer
FP&A Intern
för 25 dagar sedanUSD 28,85 / timmeHybridJuniorEkonomi och juridik
Stock Plan Administration Specialist
för 29 dagar sedanUSD 85K–100K / årHybridMellannivå
Datans aktualitet
94 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:08 UTC, innehåll 686144 byte.