RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 1 min sedan
Svenska
Logga in
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← tillbaka

Bottomline

17 lediga tjänsterIndienUSAStorbritannien

AI och dataMjukvaruproduktföretagIT-andel 29 % av 17 tjänster

Ekonomi och juridik19%
DevOps / SRE / plattform / moln14%
Projekt- och programledning14%
Företagsledning och chefer14%
Data och maskininlärning10%
Marknadsföring och kommunikation10%
Produkt och design5%
Övrigt5%
21jobb, senaste 30 dagarna
7nya, senaste 7 dagarna
17unika tjänster (1.2 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-09-30)
37lediga på jobbsidan, oavsett ålder
26medianålder, dagar
29%IT (6)
19%i Europa (4)
0%distans
0%med lön

Storlekssignal: 37 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 758 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

112
121
010
020
030
040
051
060
072
084
0911
1014

Arbetsplats

Arbetsplats ej angiven19 · 90%
Hybrid2 · 10%

Senioritet

Senior18 · 86%
Staff2 · 10%
Mellannivå1 · 5%

Roll

Ekonomi och juridik4 · 19%
Företagsledning och chefer3 · 14%
Projekt- och programledning3 · 14%
DevOps / SRE / plattform / moln3 · 14%
Data och maskininlärning2 · 10%
Marknadsföring och kommunikation2 · 10%
Produkt och design1 · 5%
Strategi, rådgivning och analys1 · 5%

Länder

Indien11
USA6
Storbritannien4

Städer

Reading4

Jobb de senaste 30 dagarna

Product Manager

för 21 tim sedan
Bottomline·AI och data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorProdukt och design

Financial Accountant

för 21 tim sedan
Bottomline·AI och data·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorEkonomi och juridik

AI Architect

för 2 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
Senior
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
SeniorData och maskininlärningPythonSQL
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
SeniorData och maskininlärningPythonSQL

Renewals Executive

för 5 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
HybridSeniorFöretagsledning och chefer

Renewals Executive

för 5 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
HybridSeniorFöretagsledning och chefer
Bottomline·AI och data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorStrategi, rådgivning och analys

Program Manager

för 11 dagar sedan
Bottomline·AI och data·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorProjekt- och programledning

Senior II DevOps Engineer 

för 11 dagar sedan
Bottomline·AI och data·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorDevOps / SRE / plattform / molnBashC#Python

Technical Support Engineer

för 14 dagar sedan
Bottomline·AI och data·UK, Theale (Reading)original ↗
SeniorMjukvaruutveckling (allmänt)PythonSQL
Bottomline·AI och data·Portsmouth, NHoriginal ↗
StaffMarknadsföring och kommunikation

Program Manager - US

för 16 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorProjekt- och programledning

Database Administrator II

för 18 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
MellannivåDevOps / SRE / plattform / moln

Project Manager

för 23 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorProjekt- och programledning
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
SeniorEkonomi och juridik
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
SeniorEkonomi och juridik

Director, Finance  

för 24 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
StaffEkonomi och juridik

Senior DevOps Engineer

för 26 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
SeniorDevOps / SRE / plattform / molnBashPythonSQL

Cyber GRC Manager

för 26 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Indiaoriginal ↗
SeniorFöretagsledning och chefer

Revenue Marketing Strategist

för 29 dagar sedan
Bottomline·AI och data·Portsmouth, NHoriginal ↗
SeniorMarknadsföring och kommunikation

Datans aktualitet

258 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:38 UTC, innehåll 1242830 byte.