Bottomline
17 lediga tjänsterIndienUSAStorbritannien
AI och dataMjukvaruproduktföretagIT-andel 29 % av 17 tjänster
Ekonomi och juridik19%
DevOps / SRE / plattform / moln14%
Projekt- och programledning14%
Företagsledning och chefer14%
Data och maskininlärning10%
Marknadsföring och kommunikation10%
Produkt och design5%
Övrigt5%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 17 tjänster i sökningen
21jobb, senaste 30 dagarna
7nya, senaste 7 dagarna
17unika tjänster (1.2 annonser vardera)
4publicerade den mest aktiva dagen (2026-09-30)
37lediga på jobbsidan, oavsett ålder
26medianålder, dagar
29%IT (6)
19%i Europa (4)
0%distans
0%med lön
Storlekssignal: 37 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 758 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven19 · 90%
Hybrid2 · 10%
Senioritet
Senior18 · 86%
Staff2 · 10%
Mellannivå1 · 5%
Roll
Ekonomi och juridik4 · 19%
Företagsledning och chefer3 · 14%
Projekt- och programledning3 · 14%
DevOps / SRE / plattform / moln3 · 14%
Data och maskininlärning2 · 10%
Marknadsföring och kommunikation2 · 10%
Produkt och design1 · 5%
Strategi, rådgivning och analys1 · 5%
Länder
Indien11
USA6
Storbritannien4
Städer
Reading4
Jobb de senaste 30 dagarna
Product Manager
för 21 tim sedanSeniorProdukt och design
Financial Accountant
för 21 tim sedanSeniorEkonomi och juridik
AI Architect
för 2 dagar sedanSenior
Forward-Deployed AI Engineer
för 2 dagar sedanSeniorData och maskininlärningPythonSQL
Forward-Deployed AI Engineer
för 2 dagar sedanSeniorData och maskininlärningPythonSQL
Renewals Executive
för 5 dagar sedanHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Renewals Executive
för 5 dagar sedanHybridSeniorFöretagsledning och chefer
Technical Solution Consultant
för 11 dagar sedanSeniorStrategi, rådgivning och analys
Program Manager
för 11 dagar sedanSeniorProjekt- och programledning
Senior II DevOps Engineer
för 11 dagar sedanSeniorDevOps / SRE / plattform / molnBashC#Python
Technical Support Engineer
för 14 dagar sedanSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)PythonSQL
Manager, Global Demand Gen Operations
för 15 dagar sedanStaffMarknadsföring och kommunikation
Program Manager - US
för 16 dagar sedanSeniorProjekt- och programledning
Database Administrator II
för 18 dagar sedanMellannivåDevOps / SRE / plattform / moln
Project Manager
för 23 dagar sedanSeniorProjekt- och programledning
Corp FP&A - Financial Analyst
för 24 dagar sedanSeniorEkonomi och juridik
Corp FP&A - Financial Analyst
för 24 dagar sedanSeniorEkonomi och juridik
Director, Finance
för 24 dagar sedanStaffEkonomi och juridik
Senior DevOps Engineer
för 26 dagar sedanSeniorDevOps / SRE / plattform / molnBashPythonSQL
Cyber GRC Manager
för 26 dagar sedanSeniorFöretagsledning och chefer
Revenue Marketing Strategist
för 29 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Datans aktualitet
258 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:38 UTC, innehåll 1242830 byte.