Moon Active
8 lediga tjänster20 % distansIsraelSpanienStorbritannien
Spel och bettingMjukvaruproduktföretagIT-andel 25 % av 8 tjänster
Marknadsföring och kommunikation40%
Kreativt arbete, media och text30%
Fullstackutveckling10%
DevOps / SRE / plattform / moln10%
Ekonomi och juridik10%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 8 tjänster i sökningen
10jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
8unika tjänster (1.2 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-07)
33lediga på jobbsidan, oavsett ålder
61medianålder, dagar
20%IT (2)
50%i Europa (5)
20%distans
0%med lön
Storlekssignal: 33 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 86 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
På plats5 · 50%
Hybrid3 · 30%
Distans2 · 20%
Senioritet
Mellannivå3 · 30%
Junior2 · 20%
Roll
Marknadsföring och kommunikation4 · 40%
Kreativt arbete, media och text3 · 30%
DevOps / SRE / plattform / moln1 · 10%
Fullstackutveckling1 · 10%
Ekonomi och juridik1 · 10%
Länder
Israel4
Spanien2
Storbritannien2
Thailand1
Polen1
Städer
Tel Aviv4
Barcelona2
London2
Bangkok1
Warsaw1
Jobb de senaste 30 dagarna
Social Media Artist
för 21 tim sedanPå platsMarknadsföring och kommunikation
Generative Content Creator
för 1 dag sedanDistansMarknadsföring och kommunikation
Junior Site Reliability Engineer
för 2 dagar sedanHybridJuniorDevOps / SRE / plattform / molnBashPythonSQL
Generative Content Creator
för 3 dagar sedanPå platsMarknadsföring och kommunikation
Full Stack Team Leader
för 9 dagar sedanPå platsMellannivåFullstackutvecklingJavaScript
UI Artist
för 14 dagar sedanDistansMellannivåKreativt arbete, media och text
Level Designer
för 15 dagar sedanHybridKreativt arbete, media och text
IP and Brand Protection Specialist - Student Position
för 16 dagar sedanPå platsJuniorMarknadsföring och kommunikation
Compliance Manager
för 16 dagar sedanPå platsMellannivåEkonomi och juridik
Level Designer
för 25 dagar sedanHybridKreativt arbete, media och text
Datans aktualitet
93 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:10 UTC, innehåll 223566 byte.