RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad nyss
Svenska
Logga in
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tillbaka

Moon Active

8 lediga tjänster20 % distansIsraelSpanienStorbritannien

Spel och bettingMjukvaruproduktföretagIT-andel 25 % av 8 tjänster

Marknadsföring och kommunikation40%
Kreativt arbete, media och text30%
Fullstackutveckling10%
DevOps / SRE / plattform / moln10%
Ekonomi och juridik10%
10jobb, senaste 30 dagarna
4nya, senaste 7 dagarna
8unika tjänster (1.2 annonser vardera)
2publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-07)
33lediga på jobbsidan, oavsett ålder
61medianålder, dagar
20%IT (2)
50%i Europa (5)
20%distans
0%med lön

Storlekssignal: 33 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 86 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
079
088
097
109

Arbetsplats

På plats5 · 50%
Hybrid3 · 30%
Distans2 · 20%

Senioritet

Mellannivå3 · 30%
Junior2 · 20%

Roll

Marknadsföring och kommunikation4 · 40%
Kreativt arbete, media och text3 · 30%
DevOps / SRE / plattform / moln1 · 10%
Fullstackutveckling1 · 10%
Ekonomi och juridik1 · 10%

Länder

Israel4
Spanien2
Storbritannien2
Thailand1
Polen1

Städer

Tel Aviv4
Barcelona2
London2
Bangkok1
Warsaw1

Jobb de senaste 30 dagarna

Social Media Artist

för 21 tim sedan
Moon Active·Spel och betting·Bangkokoriginal ↗
På platsMarknadsföring och kommunikation
Moon Active·Spel och betting·Barcelonaoriginal ↗
DistansMarknadsföring och kommunikation
Moon Active·Spel och betting·Warsaworiginal ↗
HybridJuniorDevOps / SRE / plattform / molnBashPythonSQL

Generative Content Creator

för 3 dagar sedan
Moon Active·Spel och betting·Tel Avivoriginal ↗
På platsMarknadsföring och kommunikation

Full Stack Team Leader

för 9 dagar sedan
Moon Active·Spel och betting·Tel Avivoriginal ↗
På platsMellannivåFullstackutvecklingJavaScript

UI Artist

för 14 dagar sedan
Moon Active·Spel och betting·Barcelonaoriginal ↗
DistansMellannivåKreativt arbete, media och text

Level Designer

för 15 dagar sedan
Moon Active·Spel och betting·Londonoriginal ↗
HybridKreativt arbete, media och text
Moon Active·Spel och betting·Tel Avivoriginal ↗
På platsJuniorMarknadsföring och kommunikation

Compliance Manager

för 16 dagar sedan
Moon Active·Spel och betting·Tel Avivoriginal ↗
På platsMellannivåEkonomi och juridik

Level Designer

för 25 dagar sedan
Moon Active·Spel och betting·Londonoriginal ↗
HybridKreativt arbete, media och text

Datans aktualitet

93 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:10 UTC, innehåll 223566 byte.