RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 1 min sedan
Svenska
Logga in
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← tillbaka

TERRA

6 lediga tjänster100 % distans

Spel och bettingIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 17 % av 6 tjänster

Kreativt arbete, media och text33%
QA och testning17%
Ekonomi och juridik17%
Övrigt33%
6jobb, senaste 30 dagarna
0nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
10lediga på jobbsidan, oavsett ålder
28medianålder, dagar
17%IT (1)
0%i Europa (0)
100%distans
0%med lön

Storlekssignal: 10 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 65 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
092
105

Arbetsplats

Distans6 · 100%

Senioritet

Mellannivå1 · 17%

Roll

Kreativt arbete, media och text2 · 33%
QA och testning1 · 17%
Ekonomi och juridik1 · 17%

Länder

inga data

Städer

inga data

Jobb de senaste 30 dagarna

TERRA·Spel och betting·Remoteoriginal ↗
DistansKreativt arbete, media och text

Subtitlers

för 17 dagar sedan
TERRA·Spel och betting·Worldwideoriginal ↗
DistansSpanska krävs
TERRA·Spel och betting·Worldwideoriginal ↗
DistansKreativt arbete, media och text
TERRA·Spel och betting·Worldwideoriginal ↗
DistansQA och testning
TERRA·Spel och betting·Remoteoriginal ↗
DistansEkonomi och juridik

LQA testers

för 28 dagar sedan
TERRA·Spel och betting·Worldwideoriginal ↗
DistansMellannivå

Datans aktualitet

97 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:08 UTC, innehåll 67319 byte.