TERRA
6 lediga tjänster100 % distans
Spel och bettingIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 17 % av 6 tjänster
Kreativt arbete, media och text33%
QA och testning17%
Ekonomi och juridik17%
Övrigt33%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 6 tjänster i sökningen
6jobb, senaste 30 dagarna
0nya, senaste 7 dagarna
6unika tjänster (1 annonser vardera)
3publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-06)
10lediga på jobbsidan, oavsett ålder
28medianålder, dagar
17%IT (1)
0%i Europa (0)
100%distans
0%med lön
Storlekssignal: 10 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 65 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans6 · 100%
Senioritet
Mellannivå1 · 17%
Roll
Kreativt arbete, media och text2 · 33%
QA och testning1 · 17%
Ekonomi och juridik1 · 17%
Länder
inga data
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
US English to Slovak Freelance Videogame Localizers
för 16 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Subtitlers
för 17 dagar sedanDistansSpanska krävs
Translators, Editors & MTPE Specialists
för 17 dagar sedanDistansKreativt arbete, media och text
Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
för 17 dagar sedanDistansQA och testning
US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
för 21 dagar sedanDistansEkonomi och juridik
LQA testers
för 28 dagar sedanDistansMellannivå
Datans aktualitet
97 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:08 UTC, innehåll 67319 byte.