RoleFalconAlla jobbIT-jobbBläddraFöretagUppdaterad för 3 min sedan
Svenska
Logga in
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← tillbaka

Caylent

11 lediga tjänster96 % distansArgentinaBrasilienMexiko

AI och dataMjukvaruproduktföretagIT-andel 55 % av 11 tjänster

DevOps / SRE / plattform / moln21%
Operations och administration21%
Customer success och support18%
Mjukvaruutveckling (allmänt)14%
QA och testning11%
Frontendutveckling4%
Övrigt11%
28jobb, senaste 30 dagarna
10nya, senaste 7 dagarna
11unika tjänster (2.5 annonser vardera)
6publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
68lediga på jobbsidan, oavsett ålder
51medianålder, dagar
50%IT (14)
0%i Europa (0)
96%distans
7%med lön

Storlekssignal: 68 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1796 dagar.

Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)

110
120
013
020
031
046
051
062
076
085
0914
1022

Arbetsplats

Distans27 · 96%
På plats1 · 4%

Senioritet

Senior13 · 46%
Mellannivå9 · 32%
Junior3 · 11%
Staff3 · 11%

Roll

DevOps / SRE / plattform / moln6 · 21%
Operations och administration6 · 21%
Customer success och support5 · 18%
Mjukvaruutveckling (allmänt)4 · 14%
QA och testning3 · 11%
Frontendutveckling1 · 4%

Länder

Argentina9
Brasilien9
Mexiko8
USA1
Kanada1

Städer

inga data

Jobb de senaste 30 dagarna

Senior QA Engineer

för 16 tim sedan
Caylent·AI och data·ARGENTINAoriginal ↗
DistansSeniorQA och testning

Senior QA Engineer

för 16 tim sedan
Caylent·AI och data·BRAZILoriginal ↗
DistansSeniorQA och testning

Senior QA Engineer

för 16 tim sedan
Caylent·AI och data·MEXICOoriginal ↗
DistansSeniorQA och testning
Caylent·AI och data·MEXICOoriginal ↗
DistansJuniorMjukvaruutveckling (allmänt)
Caylent·AI och data·ARGENTINAoriginal ↗
DistansJuniorMjukvaruutveckling (allmänt)
Caylent·AI och data·BRAZILoriginal ↗
DistansJuniorMjukvaruutveckling (allmänt)
Caylent·AI och data·USAoriginal ↗
USD 136K–216K / årPå platsSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)

Senior Platform Engineer

för 1 dag sedan
Caylent·AI och data·Braziloriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnPythonRust

Senior Platform Engineer

för 1 dag sedan
Caylent·AI och data·Mexicooriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnPythonRust

Senior Platform Engineer

för 1 dag sedan
Caylent·AI och data·Argentinaoriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnPythonRust
Caylent·AI och data·BRAZILoriginal ↗
DistansSeniorCustomer success och support
Caylent·AI och data·ARGENTINAoriginal ↗
DistansSeniorCustomer success och support
Caylent·AI och data·Argentinaoriginal ↗
DistansMellannivåOperations och administration
Caylent·AI och data·Mexicooriginal ↗
DistansMellannivåOperations och administration
Caylent·AI och data·Braziloriginal ↗
DistansMellannivåOperations och administration

Frontend Architect

för 10 dagar sedan
Caylent·AI och data·CANADAoriginal ↗
USD 152K–171K / årDistansSeniorFrontendutvecklingJavaScriptTypeScript

Customer Experience Manager

för 15 dagar sedan
Caylent·AI och data·MEXICOoriginal ↗
DistansMellannivåCustomer success och support

Customer Experience Manager

för 15 dagar sedan
Caylent·AI och data·BRAZILoriginal ↗
DistansMellannivåCustomer success och support

Customer Experience Manager

för 15 dagar sedan
Caylent·AI och data·ARGENTINAoriginal ↗
DistansMellannivåCustomer success och support

Principal Data Architect

för 18 dagar sedan
Caylent·AI och data·MEXICOoriginal ↗
DistansStaff

Principal Data Architect

för 18 dagar sedan
Caylent·AI och data·ARGENTINAoriginal ↗
DistansStaff

Principal Data Architect

för 18 dagar sedan
Caylent·AI och data·BRAZILoriginal ↗
DistansStaff

Senior Cloud Architect

för 24 dagar sedan
Caylent·AI och data·MEXICOoriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnC#GolangJava

Senior Cloud Architect

för 24 dagar sedan
Caylent·AI och data·BRAZILoriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnC#GolangJava

Senior Cloud Architect

för 24 dagar sedan
Caylent·AI och data·ARGENTINAoriginal ↗
DistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnC#GolangJava

Operations Analyst

för 28 dagar sedan
Caylent·AI och data·ARGENTINAoriginal ↗
DistansMellannivåOperations och administration

Operations Analyst

för 28 dagar sedan
Caylent·AI och data·MEXICOoriginal ↗
DistansMellannivåOperations och administration

Operations Analyst

för 28 dagar sedan
Caylent·AI och data·BRAZILoriginal ↗
DistansMellannivåOperations och administration

Datans aktualitet

99 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:11 UTC, innehåll 931737 byte.