Caylent
11 lediga tjänster96 % distansArgentinaBrasilienMexiko
AI och dataMjukvaruproduktföretagIT-andel 55 % av 11 tjänster
DevOps / SRE / plattform / moln21%
Operations och administration21%
Customer success och support18%
Mjukvaruutveckling (allmänt)14%
QA och testning11%
Frontendutveckling4%
Övrigt11%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 11 tjänster i sökningen
28jobb, senaste 30 dagarna
10nya, senaste 7 dagarna
11unika tjänster (2.5 annonser vardera)
6publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-23)
68lediga på jobbsidan, oavsett ålder
51medianålder, dagar
50%IT (14)
0%i Europa (0)
96%distans
7%med lön
Storlekssignal: 68 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 1796 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Distans27 · 96%
På plats1 · 4%
Senioritet
Senior13 · 46%
Mellannivå9 · 32%
Junior3 · 11%
Staff3 · 11%
Roll
DevOps / SRE / plattform / moln6 · 21%
Operations och administration6 · 21%
Customer success och support5 · 18%
Mjukvaruutveckling (allmänt)4 · 14%
QA och testning3 · 11%
Frontendutveckling1 · 4%
Länder
Argentina9
Brasilien9
Mexiko8
USA1
Kanada1
Städer
inga data
Jobb de senaste 30 dagarna
Senior QA Engineer
för 16 tim sedanDistansSeniorQA och testning
Senior QA Engineer
för 16 tim sedanDistansSeniorQA och testning
Senior QA Engineer
för 16 tim sedanDistansSeniorQA och testning
Quality Analyst Associate Engineer
för 16 tim sedanDistansJuniorMjukvaruutveckling (allmänt)
Quality Analyst Associate Engineer
för 16 tim sedanDistansJuniorMjukvaruutveckling (allmänt)
Quality Analyst Associate Engineer
för 16 tim sedanDistansJuniorMjukvaruutveckling (allmänt)
USD 136K–216K / årPå platsSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)
Senior Platform Engineer
för 1 dag sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnPythonRust
Senior Platform Engineer
för 1 dag sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnPythonRust
Senior Platform Engineer
för 1 dag sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnPythonRust
Functional Consultant - Contact Center
för 9 dagar sedanDistansSeniorCustomer success och support
Functional Consultant - Contact Center
för 9 dagar sedanDistansSeniorCustomer success och support
Salesforce/Certinia Administrator
för 10 dagar sedanDistansMellannivåOperations och administration
Salesforce/Certinia Administrator
för 10 dagar sedanDistansMellannivåOperations och administration
Salesforce/Certinia Administrator
för 10 dagar sedanDistansMellannivåOperations och administration
Frontend Architect
för 10 dagar sedanUSD 152K–171K / årDistansSeniorFrontendutvecklingJavaScriptTypeScript
Customer Experience Manager
för 15 dagar sedanDistansMellannivåCustomer success och support
Customer Experience Manager
för 15 dagar sedanDistansMellannivåCustomer success och support
Customer Experience Manager
för 15 dagar sedanDistansMellannivåCustomer success och support
Principal Data Architect
för 18 dagar sedanDistansStaff
Principal Data Architect
för 18 dagar sedanDistansStaff
Principal Data Architect
för 18 dagar sedanDistansStaff
Senior Cloud Architect
för 24 dagar sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnC#GolangJava
Senior Cloud Architect
för 24 dagar sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnC#GolangJava
Senior Cloud Architect
för 24 dagar sedanDistansSeniorDevOps / SRE / plattform / molnC#GolangJava
Operations Analyst
för 28 dagar sedanDistansMellannivåOperations och administration
Operations Analyst
för 28 dagar sedanDistansMellannivåOperations och administration
Operations Analyst
för 28 dagar sedanDistansMellannivåOperations och administration
Datans aktualitet
99 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:11 UTC, innehåll 931737 byte.