ASTRO PAK
9 lediga tjänster10 % distansUSAKanada
Tillverkning och hårdvaraIcke-teknikföretagIT-andel 0 % av 9 tjänster
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik50%
Säkerhet och bevakning20%
Operations och administration10%
Försäljning5%
HR och rekrytering5%
Ekonomi och juridik5%
Företagsledning och chefer5%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 9 tjänster i sökningen
20jobb, senaste 30 dagarna
14nya, senaste 7 dagarna
9unika tjänster (2.2 annonser vardera)
8publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-21)
24lediga på jobbsidan, oavsett ålder
2medianålder, dagar
0%IT (0)
0%i Europa (0)
10%distans
50%med lön
Storlekssignal: 24 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 74 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven15 · 75%
På plats3 · 15%
Distans2 · 10%
Senioritet
Junior5 · 25%
Senior2 · 10%
Roll
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik10 · 50%
Säkerhet och bevakning4 · 20%
Operations och administration2 · 10%
Företagsledning och chefer1 · 5%
Försäljning1 · 5%
HR och rekrytering1 · 5%
Ekonomi och juridik1 · 5%
Länder
USA16
Kanada1
Städer
Indianapolis4
Raleigh3
Kansas City2
Dallas1
Fairfield1
Titusville1
South Plainfield1
Fort Worth1
Jobb de senaste 30 dagarna
Environmental, Health & Safety Field Specialist
för 16 tim sedanDistansJuniorSäkerhet och bevakning
Environmental, Health & Safety Field Specialist
för 16 tim sedanJuniorSäkerhet och bevakning
Environmental, Health & Safety Field Specialist
för 16 tim sedanJuniorSäkerhet och bevakning
Environmental, Health & Safety Field Specialist
för 16 tim sedanJuniorSäkerhet och bevakning
Shop Technician
för 2 dagar sedanIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Technician
för 2 dagar sedanUSD 20–24 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Technician
för 2 dagar sedanUSD 20–24 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Technician
för 2 dagar sedanUSD 20–24 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Technician
för 2 dagar sedanUSD 20–24 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Technician
för 2 dagar sedanUSD 20–24 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Technician
för 2 dagar sedanUSD 20–24 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Technician
för 2 dagar sedanUSD 20–24 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Field Technician
för 2 dagar sedanUSD 20–24 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Shop Supervisor
för 4 dagar sedanSeniorFöretagsledning och chefer
Operations Coordinator - Data Center
för 7 dagar sedanPå platsOperations och administration
Operations Coordinator
för 10 dagar sedanPå platsOperations och administration
Field Technician
för 21 dagar sedanUSD 20–22 / timmeIngenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik
Technical Sales Manager
för 21 dagar sedanFörsäljning
Senior Recruiter
för 24 dagar sedanDistansSeniorHR och rekrytering
Billing & Collections Associate
för 24 dagar sedanUSD 26–28 / timmePå platsJuniorEkonomi och juridik
Datans aktualitet
59 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 15:56 UTC, innehåll 426114 byte.