VML
96 lediga tjänsterBrasilienStorbritannienUSA
Media, underhållning och reklamIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 5 % av 96 tjänster
Marknadsföring och kommunikation21%
Företagsledning och chefer12%
Försäljning11%
Projekt- och programledning10%
Kreativt arbete, media och text8%
Strategi, rådgivning och analys6%
Detaljhandel och butik5%
Övrigt16%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 96 tjänster i sökningen
105jobb, senaste 30 dagarna
20nya, senaste 7 dagarna
96unika tjänster (1.1 annonser vardera)
11publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-07)
395lediga på jobbsidan, oavsett ålder
59medianålder, dagar
5%IT (5)
29%i Europa (30)
0%distans
3%med lön
Storlekssignal: 395 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 772 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven96 · 91%
Hybrid9 · 9%
Senioritet
Senior24 · 23%
Staff16 · 15%
Mellannivå11 · 10%
Junior7 · 7%
Ledningsgrupp (C-nivå)2 · 2%
Roll
Marknadsföring och kommunikation22 · 21%
Företagsledning och chefer13 · 12%
Försäljning12 · 11%
Projekt- och programledning11 · 10%
Kreativt arbete, media och text9 · 9%
Strategi, rådgivning och analys6 · 6%
Detaljhandel och butik5 · 5%
Operations och administration4 · 4%
Länder
Brasilien22
Storbritannien17
USA15
Mexiko9
Peru6
Colombia4
Argentina3
Indien3
Städer
São Paulo22
London17
Mexico City9
New York City6
Lima6
Buenos Aires3
Chicago3
Bogotá3
Jobb de senaste 30 dagarna
Senior Content Designer UK
för 1 dag sedanHybridSeniorMarknadsföring och kommunikation
Analista de Dados Pleno II - Remoto
för 1 dag sedanMellannivåStrategi, rådgivning och analys
Dupla Creativa Semi Senior (Art Director y Copywriter)
för 1 dag sedanStaffKreativt arbete, media och text
Analista de Dados Pleno II (Retail Media) - Remoto
för 1 dag sedanMellannivåDetaljhandel och butik
SeniorStrategi, rådgivning och analys
Content Designer UK
för 2 dagar sedanHybridMarknadsföring och kommunikation
Motion Designer
för 2 dagar sedanKreativt arbete, media och textES
Account Supervisor
för 2 dagar sedanFöretagsledning och cheferES
Group Creative Director
för 2 dagar sedanStaffKreativt arbete, media och textES
Managing Director, Delivery
för 2 dagar sedanLedningsgrupp (C-nivå)Företagsledning och chefer
Copywriter: Od dobrého nápadu ke skvělé kampani.
för 3 dagar sedanKreativt arbete, media och text
Group Creative Director, Art and Design
för 3 dagar sedanStaffKreativt arbete, media och text
Director de Arte Jr
för 3 dagar sedanStaffFöretagsledning och cheferES
Director de Arte Sr
för 3 dagar sedanStaffFöretagsledning och cheferES
COMMUNITY MANAGER
för 4 dagar sedanMarknadsföring och kommunikationPT
GERENTE DE CONTEÚDO
för 4 dagar sedanFöretagsledning och chefer
Group Account Director
för 4 dagar sedanStaffFörsäljning
Senior Account Executive
för 4 dagar sedanSeniorFörsäljning
Senior Project and Release Manager
för 5 dagar sedanPLN 150–200 / timmeHybridSeniorProjekt- och programledning
Senior Project and Release Manager UK
för 5 dagar sedanHybridSeniorProjekt- och programledning
Assistente de Planejamento
för 7 dagar sedanOperations och administrationPT
Creative Director (Art Director)
för 7 dagar sedanStaffKreativt arbete, media och text
DIRETOR DE ARTE PL | CONTEÚDO
för 7 dagar sedanFöretagsledning och cheferPT
REDATOR PL | CONTEÚDO
för 7 dagar sedanPT
Senior Manager, Social & Influence
för 8 dagar sedanStaffFöretagsledning och chefer
Account Director
för 8 dagar sedanStaffFörsäljningES
Creative Social Media Manager
för 8 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikationPortugisiska krävs
ASSISTENTE DE NEGÓCIOS
för 9 dagar sedanOperations och administration
SUPERVISOR DE NEGÓCIOS
för 9 dagar sedanFöretagsledning och chefer
GERENTE DE NEGÓCIOS
för 9 dagar sedanFöretagsledning och chefer
Project Manager
för 9 dagar sedanHybridProjekt- och programledning
Business Director (Tobacco)
för 9 dagar sedanStaffFöretagsledning och chefer
Digital Project Coordinator
för 9 dagar sedanProjekt- och programledning
Digital Marketing Consultant | Freelance (Lisboa)
för 10 dagar sedanMarknadsföring och kommunikationPortugisiska krävs
EXECUTIVO(A) DE NEGÓCIOS
för 10 dagar sedanSenior Software Engineer (Python; Cloud)
för 10 dagar sedanPLN 140–200 / timmeSeniorMjukvaruutveckling (allmänt)Python
SVP, Global Delivery
för 11 dagar sedanFöretagsledning och chefer
Especialista em PO
för 11 dagar sedanOperations Manager
för 11 dagar sedanOperations och administrationES
Senior Project Manager
för 11 dagar sedanSeniorProjekt- och programledning
Account Manager
för 12 dagar sedanFörsäljning
Junior Influencer Marketing Intern
för 12 dagar sedanEUR 0 / timmeJuniorMarknadsföring och kommunikation
Ejecutivo(a) de Cuentas
för 14 dagar sedanES
Senior Strategist
för 15 dagar sedanSeniorStrategi, rådgivning och analys
Desenvolvedor Full Stack Pleno II
för 16 dagar sedanMellannivåFullstackutvecklingC#GolangJavaScript
Programme Manager - Permanent
för 16 dagar sedanHybridProjekt- och programledning
Diseñador(a) Animador(a) Junior
för 16 dagar sedanJunior
Redactor(a) Creativo(a)
för 16 dagar sedanEjecutivo(a) – PMO Shopper Global Brands
för 16 dagar sedanProjekt- och programledning
Account Executive - Health
för 17 dagar sedanMellannivåFörsäljning
Datans aktualitet
616 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 15:29 UTC, innehåll 7093099 byte.