Castrol
76 lediga tjänster10 % distansIndienUngernUSA
E-handel och detaljhandelIcke-teknikföretag med IT-teamIT-andel 1 % av 76 tjänster
Försäljning16%
Operations och administration13%
Ekonomi och juridik12%
Företagsledning och chefer11%
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik8%
Marknadsföring och kommunikation6%
Strategi, rådgivning och analys6%
Övrigt18%
Jobbsida ↗Google ↗Sök på LinkedIn ↗Alla 76 tjänster i sökningen
84jobb, senaste 30 dagarna
23nya, senaste 7 dagarna
76unika tjänster (1.1 annonser vardera)
10publicerade den mest aktiva dagen (2026-10-14)
107lediga på jobbsidan, oavsett ålder
18medianålder, dagar
2%IT (2)
32%i Europa (27)
10%distans
13%med lön
Storlekssignal: 107 lediga annonser på jobbsidan (en grov uppskattning, inte antalet anställda). Äldsta lediga annons: 33 dagar.
Annonser per månad (alla lediga annonser på jobbsidan, efter publiceringsdatum)
Arbetsplats
Arbetsplats ej angiven71 · 85%
Distans8 · 10%
Hybrid3 · 4%
På plats2 · 2%
Senioritet
Senior43 · 51%
Mellannivå10 · 12%
Staff6 · 7%
Junior1 · 1%
Roll
Försäljning13 · 15%
Operations och administration11 · 13%
Ekonomi och juridik10 · 12%
Företagsledning och chefer9 · 11%
Ingenjörsarbete (ej mjukvara) och teknik7 · 8%
Marknadsföring och kommunikation5 · 6%
Strategi, rådgivning och analys5 · 6%
Hantverk, bygg och produktion3 · 4%
Länder
Indien23
Ungern16
USA16
Kina9
Storbritannien8
Malaysia7
Polen3
Mexiko2
Städer
Budapest15
Shanghai7
Kuala Lumpur7
Baton Rouge6
Mumbai5
Wayne5
Warsaw3
Szeged3
Jobb de senaste 30 dagarna
Sales Support Specialist
för 19 tim sedanHybridFörsäljning
Finance Data Operations Senior Analyst
för 1 dag sedanSeniorEkonomi och juridik
Global Delivery Manager - Operational Cost Competitiveness
för 1 dag sedanProjekt- och programledning
Plant Operator
för 1 dag sedanHantverk, bygg och produktion
Packer/Loader
för 1 dag sedanOperations och administration
Thermal Management ANZ Market Development Manager
för 1 dag sedanFöretagsledning och chefer
Sales Force Effectiveness Specialist
för 1 dag sedanSeniorFörsäljning
Senior Manager - NPI
för 1 dag sedanStaffFöretagsledning och chefer
Engineering Manager
för 2 dagar sedanStaffMjukvaruutveckling (allmänt)
Engineering Manager
för 2 dagar sedanStaffMjukvaruutveckling (allmänt)
Key Account Manager
för 2 dagar sedanDistansSeniorFörsäljningSvenska krävs
OEM/FWS & Incentive Marketing Lead - Europe
för 2 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
ARC Analyst -Accounting & Reporting Analyst
för 3 dagar sedanMellannivåEkonomi och juridik
Marketing Specialist DACH
för 3 dagar sedanMarknadsföring och kommunikationTyska krävs
Commercial Deal Desk & Pricing Lead
för 4 dagar sedanSenior
B2B Sales Representative Kinki
för 4 dagar sedanMellannivåFörsäljning
Technical Service Specialist
för 4 dagar sedanDistansSenior
Order Management Specialist
för 4 dagar sedanSeniorOperations och administration
Order Management Specialist - Castrol ( Japanese Speaker)
för 4 dagar sedanSeniorOperations och administration
Castrol Poland Senior Finance Advisor
för 4 dagar sedanPLN 186K–266K / årSeniorEkonomi och juridikPolska krävs
Plant Manager / Directeur de site industriel
för 5 dagar sedanSeniorHantverk, bygg och produktionFranska krävs
Expert Technologist - AsPac
för 5 dagar sedanSenior
Castrol Finance FP&A Systems Lead
för 5 dagar sedanSeniorEkonomi och juridik
Castrol FP&A Finance Senior Analyst
för 8 dagar sedanSeniorEkonomi och juridik
Employee Experience and People Analytics Lead
för 8 dagar sedanSeniorHR och rekrytering
People Relations Partner – Europe and META
för 9 dagar sedanTyska krävs
Global Logistics Sustainability SME
för 9 dagar sedanOperations och administration
Pricing Operations & TurfView Lead – CEE & Nordics
för 9 dagar sedanSeniorOperations och administration
Distributor Business Manager - Cars Jakarta
för 9 dagar sedanFöretagsledning och chefer
People Relations Partner
för 9 dagar sedanSenior
Execution Analyst, Invoice Processing
för 10 dagar sedanStrategi, rådgivning och analys
People Relations Partner
för 10 dagar sedanAccount Manager
för 10 dagar sedanSeniorFörsäljning
Activation Specialist
för 10 dagar sedanSenior
Castrol Data Center Industry Sales Manager
för 10 dagar sedanDistansFörsäljning
C4C Deployment Lead
för 10 dagar sedanSenior
Senior Account Manager
för 10 dagar sedanSeniorFörsäljning
Technical Service Manager
för 11 dagar sedanFöretagsledning och chefer
Walmart Auto Care Center National Account Manager
för 11 dagar sedanUSD 139K–198K / årDistansendast USASeniorFörsäljning
Marketing Manager - Thermal Management Castrol
för 12 dagar sedanSeniorMarknadsföring och kommunikation
Order Management Specialist
för 12 dagar sedanSeniorOperations och administration
Technical Services Manager
för 12 dagar sedanSeniorFöretagsledning och chefer
Head of Brand and Sponsorship
för 14 dagar sedanStaffMarknadsföring och kommunikation
BOM & Master Data Coordinator
för 14 dagar sedanProduct Costing Analyst
för 15 dagar sedanStrategi, rådgivning och analys
SAP Process Development SME Lead O2C
för 15 dagar sedanSenior
SAP and Process Development Analyst
för 15 dagar sedanStrategi, rådgivning och analys
Customer Quality Coordinator
för 15 dagar sedanMellannivå
Supply Chain Lead - New Product Introduction
för 16 dagar sedanSeniorOperations och administration
Supply Chain Project Manager - New Product Introduction
för 16 dagar sedanSeniorOperations och administration
Datans aktualitet
591 förfrågningar loggade, 0 fel. Senaste förfrågan: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:28 UTC, innehåll 1481638 byte.